0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Na nákupech: jak vybrat gril

Na nákupech: jak vybrat gril
sdílet:
Díky široké nabídce grilů si můžete bez omezení vybrat, zda budete grilovat na zahradě, balkonu, či terase. Jak vybrat ten správný gril, aby vám dobře a dlouho sloužil?

Než se vydáte do obchodu, zamyslete se, kde a jak často ho budete používat. Důležitým kritériem výběru je také, pro kolik lidí obvykle grilujete a jaké máte možnosti uskladnění grilu, až skončí sezona. Ujasněte si, kolik do grilu můžete investovat.

Gril do každé rodiny


V nabídce specializovaných prodejen a e-shopů najdete všechny druhy grilů – klasické kovové či litinové na dřevěné uhlí, elektrické i plynové. Jejich cena začíná už na několika stech korunách, ale může se vyšplhat až do tisíců.

Na balkon i zahradu


Gril na dřevěné uhlí patří ke klasice letního grilování. Žhnoucí uhlíky dávají každému vaření pod širým nebem tu správnou prázdninovou atmosféru. Plynové grily zas poskytují dokonalý komfort bez – někdy obtížného – žhavení uhlíků. Elektrické grily jsou ideální pro grilování na balkonech či terasách bytu.

Už jste si vybrali gril? Pozvěte přátele na party. Máme pro vás grilovací menu od předkrmu až po dezert.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit