0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5 míst, kam v Praze na snídani

croissanty
ZDROJ: Archiv
sdílet:

První jídlo dne může být skvělý zážitek. Kam pro ně?

Toužíte po připravené po dobře připravené kávě, zajímavější nabídce, než je toust se šunkou a sýrem, a otvíračkou od osmi. Ukážeme vám je!

EMA espresso bar

Sázka na jistotu, která letos získala nejvyšší ocenění Czech Bar Awards v kategorii Nejlepší café bar/kavárna. Naše nejmilejší snídaňové menu se skládá z cappuccina, kukuřičného toustu s portobellem a sýrem haloumi a neodolatelné kynuté buchty s tvarohem. Kávu tady umí skvělou, zdarma nalijí vodu a k tomu přidají naprosto bezchybný servis a pozornou péči

O’Papa

V bistru v centru Prahy jsou tak pilní, že začínají už v sedm ráno. Nabídnou čerstvé pečivo upečené ve vlastní pekárně a suroviny od českých farmářů a producentů, za které by dali ruku do ohně. Ryby jsou vždy čerstvé, podomácku marinované. Co ochutnat? Kterýkoli ze sendvičů a freshe a smoothies z čerstvého ovoce. Káva nás příliš nenadchla.

snídaně

I need coffee

Precizně připravená káva, skvělé plněné sendviče a především neodolatelné sladkosti od Chez Lucie. Tohle místo sklízí samé pochvaly.  A pokud nebudete chtít nasát atmosféru a posedět v ne příliš velkém podniku, vezměte si kávu s sebou a dejte si ji na čerstvém vzduchu třeba na náplavce u Vltavy.

Marthy’s Kitchen

Martin vaří po svém a vaří dobře. Kvalitní suroviny kuchař nekazí zbytečně složitými úpravami ani aditivy. Vybírat můžete ze slaných a sladkých snídaní, což může být pro neprobuzený mozek pořádný oříšek. Čerstvé menu, domácí pečivo, lahodné koláče a interiér evokující ležérnost francouzského venkova – tady vás naučí snídat s láskou.

Monolok

Zajímavý interiér, skvělá poloha v centru Královských Vinohrad. K snídani doporučujeme cappuccino a vaječnou omeletu s čedarem a pečenými rajčaty. Místo kupovaných baget bychom ocenili domácí kváskový chleba, i tak nás ale toto jídlo baví. Nezklamou vás ani domácí dorty a koláče. Jediný zápor této kavárny vidíme ve značně nevyvážených výkonech obsluhy. Když ale natrefíte na tu správnou, zážitek je jedinečný. 

Kam chodíte během pracovního týdne v Praze na snídani vy? Poraďte nám, kde si pochutnáme a začneme skvělý den.  

cereálie s jogurtem a ovocem

Související články

Autor: Jana Kopřivová

Comments

Zoom Raz

Mě by spíš zajímalo kam v Českých Budějovicích na oběd

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč