Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kam v sobotu: květnový Restaurant Day

Kam v sobotu: květnový Restaurant Day
sdílet:
Ochutnejte, co už nikdy jinde nepotkáte. Pop-up restaurace vás pohostí už o tomto víkendu.

16. května od rána až do večera budou v ulicích i na jiných místech po celé České republice prodávat své dobroty amatérští kuchaři. V tento den může mít svoje vlastní bistro kdokoli. Klidně i vy! Přijďte ochutnat, oživit ulice, seznámit se s lidmi, kteří jsou mlsní stejně jako vy, nebo se prostě úplně obyčejně pobavit. Další Restaurant Day startuje již za pár dnů.

TIP REDAKCE

Naše oblíbená brněnská kavárna V Melounovém cukru otevře pro tento den svou jednodenní restauraci Hosti, na! Pohostí vás pěkně jarně řeřichovou polévkou se slaninou nebo třeba salátem s uzeným kuřetem a bezinkovou zálivkou. A na dobré trávení bude rozlévat Žufánkovu limitovanou edici pro rok 2015: OMFG gin s kadidlem Hougari Royal z Ománu. Oh my God, to chceme! Pokud jste z Brna, jděte určitě do toho.

Více českých a moravských jednodenních podniků najdete v eventu na Facebooku.

Autor: jana.koprivova

Apetit magazín

KVÍZ: Poznáte podivné pokrmy a jídla s krkolomnými názvy?
  • Kvízy

KVÍZ: Poznáte podivné pokrmy a jídla s krkolomnými názvy?

Už jste někdy slyšeli například názvy hákarl, chačapuri, casu marzu? Pokud jste zvídaví milovníci netradičních chutí, pak je tu pro vás náš kvíz. Vyzkoušejte si, jak dobře se vyznáte v krkolomných názvech! Třeba vás překvapí, kolik...