0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Marks & Spencer otevírá další prodejnu s nabídkou kávy a pečiva

kava
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:
Marks & Spencer otevře ve čtvrtek 9. září novou prodejnu v Nákupní galerii Fénix Vysočanská. K nabídce oděvů a oděvních doplňků tentokrát připojí také vlastní pekárnu a kavárnu.

Fair trade nápoje i křupavé pečivo
Milovníci dobrého čaje a kávy si mohou dopřát šálek z produkce fair trade buď přímo na místě v nekuřáckém kavárenském prostoru, nebo si ho v kelímku odnést s sebou. Pekárna přímo v prostorách prodejny zaručuje nabídku čerstvého pečiva po celý den.

S chutí do nového dne
„Potraviny mají spolu s pekárnou v nákupním centru samostatný vchod a otevírací dobu již od 7.30 ráno. Zákazníci tak mohou pořídit kompletní nákup nebo si vychutnat snídani již cestou do práce,“ uvedla mluvčí Marks & Spencer Jana Matúšová.

 

Související články

Z redakční kuchyně: ledová káva
  • Tipy a triky

Z redakční kuchyně: ledová káva

Ledová káva je v parném létě výborný osvěžující nápoj, nejen pro milovníky kofeinu. Podle našeho návodu si ji snadno připravíte sami doma. ...
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit