0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Na finále Czech Food Cup se bude bojovat s rajskou

rajská polévka
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:

V sobotu 1. května můžete vyrazit do Karlových Varů před hotel Thermal na finální souboj restaurací. Finalisté z regionálních kol budou soutěžit, kdo uvaří nejlepší rajskou omáčku s knedlíkem.

Vítězná restaurace získá poukázku ve výši 55 555 korun.

Přehled finalistů

Za region Praha postoupila z regionálního kola restaurace Fama Bar Restaurant. V turistickém regionu okolí Prahy obsadila první místo Zámecká restaurace, zámek Liblice. Moravská chalupa, která patří k Orea Hotelu Voroněž, postupuje za region Jižní Morava, za Severní Moravu a Slezsko restaurace v horském hotelu Sepetná a Restaurant Sušil za Střední Moravu. Restaurace Nová Amerika Golf Resort z Jaroměře bude reprezentovat Východní Čechy a za Krkonoše restaurace U Bulánka z Batňovic.

Na Vysočině nejvíce zaujal porotu Hotel Pod Zámkem a za Jižní Čechy Hotel Biograf, Malkus restaurant. Vzhledem k tomu, že se nezúčastnila žádná certifikovaná restaurace z regionu Šumava, rozhodla se porota poslat do finále i Hotel Gomel, který se umístil na druhém místě v regionu Jižní Čechy. Za region Plzeňsko bude soutěžit Restaurace Na Spilce, za region Západočeské lázně Grandrestaurant Grandhotelu Pupp, za region Severozápadní Čechy Penzion a restaurace Bohemia, a za region Český sever Orea Hotel Bílý Hořec.

Program dne:

12.00

  • zahájení Food Festivalu, zahájení soutěže Czech Food Cup
  • vydávání degustačních porcí pro veřejnost

15.15

  • vyhlášení výsledků
Skryt pre seznam

Související články

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mrkev, dýně a cuketa
  • Tipy redakce

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mrkev, dýně a cuketa

Druhou kuchařku roku 2023 jsme věnovali zelenině. Nečekejte ovšem knihu jen pro vegany či vegetariány, novinka obsahuje recepty s masem i bez. Další přírůstek do edice Apetit – Mrkev, dýně, cuketa – vychází v květnu a je určena pro všechny,...