0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Na finále Czech Food Cup se bude bojovat s rajskou

Na finále Czech Food Cup se bude bojovat s rajskou
sdílet:
V sobotu 1. května můžete vyrazit do Karlových Varů před hotel Thermal na finální souboj restaurací. Finalisté z regionálních kol budou soutěžit, kdo uvaří nejlepší rajskou omáčku s knedlíkem.
Vítězná restaurace získá poukázku ve výši 55 555 korun.

Přehled finalistů


Za region Praha postoupila z regionálního kola restaurace Fama Bar Restaurant. V turistickém regionu okolí Prahy obsadila první místo Zámecká restaurace, zámek Liblice.

Moravská chalupa, která patří k Orea Hotelu Voroněž, postupuje za region Jižní Morava, za Severní Moravu a Slezsko restaurace v horském hotelu Sepetná a Restaurant Sušil za Střední Moravu.

Restaurace Nová Amerika Golf Resort z Jaroměře bude reprezentovat Východní Čechy a za Krkonoše restaurace U Bulánka z Batňovic.

Na Vysočině nejvíce zaujal porotu Hotel Pod Zámkem a za Jižní Čechy Hotel Biograf, Malkus restaurant. Vzhledem k tomu, že se nezúčastnila žádná certifikovaná restaurace z regionu Šumava, rozhodla se porota poslat do finále i Hotel Gomel, který se umístil na druhém místě v regionu Jižní Čechy.

Za region Plzeňsko bude soutěžit Restaurace Na Spilce, za region Západočeské lázně Grandrestaurant Grandhotelu Pupp, za region Severozápadní Čechy Penzion a restaurace Bohemia, a za region Český sever Orea Hotel Bílý Hořec.

Program dne:


12.00
  • vydávání degustačních porcí pro veřejnost

15.15
  • vyhlášení výsledků

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit