0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Oslavte Den vejce na farmářském tržišti Kubáň

Oslavte Den vejce na farmářském tržišti Kubáň
sdílet:
Po česnekovém týdnu a jablečných slavnostech přináší farmářské tržiště na Kubánském náměstí další tematicky zaměřenou akci – Světový den vejce.

Česká vejce


Již tuto sobotu 9. října můžete na farmářském tržišti na Kubánském náměstí v Praze 10 od 8 do 12 hodin nakoupit kvalitní vejce od českých chovatelů. Připravena bude také přednáška Dagmar Tůmové, předsedkyně Českomoravské drůbežářské unie.

Slepičí farma


O své zkušenosti s chovem slepic se podělí paní Matoušková z čerčanské welfare farmy, která klade velký důraz na pohodu chovaných zvířat. Slepice se mohou volně pohybovat po hale, netísní se v klecích, a jejich život je tak kvalitnější než život nosnic z klecového chovu. Farmáři z Čerčan jim i sami připravují krmnou směs z vlastních polí. Vejce, která se k vám jako k přímému zákazníkovi dostanou, mají jinou kvalitu i etický rozměr.

Farmářská nabídka


A pokud byste vajíčka rádi doplnili dalšími produkty, bude pro vás stejně jako na všech předchozích akcích připravena bohatá nabídka českých farmářů a výrobců. Již tradičně zelenina i ovoce, tuzemské houby, sýry, klobásky a další uzeniny, mošty, burčák, vína, med, sladké i slané pečivo i květiny do zahrady.

Více informací na www.farmarsketrziste.cz
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit