0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

První restaurace Hooters v Česku

První restaurace Hooters v Česku
sdílet:
První restauraci amerického řetězce v Česku najdete v Praze ve Vodičkově ulici. Už teď se plánuje druhá, kterou by brzy měly následovat pobočky v Ostravě, Plzni, Brně a v Hradci Králové.

450 restaurací ve 44 zemích


Restaurací Hooters už ve světě funguje více než 450, s Českou republikou celkem ve 44 zemích světa. První restaurace Hooters byla otevřena v roce 1983 ve floridském městě Clearwater.

Restaurace láká na spoře oděné servírkyŘetězec Hooters staví na Hooters Girls – servírkách oblečených do oranžových šortek a krátkého tílka. Dalším z lákadel jsou obří obrazovky určené ke sledování sportovních utkání.

Americké jídlo


Do Hooters můžete vyrazit na hamburger, grilovaná žebírka, sendviče, kuřecí křidélka nebo krevety.


Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit