0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tipy na dárky, které budou mít zaručeně úspěch

Tipy na dárky, které budou mít zaručeně úspěch
sdílet:
Narozeniny člena rodiny se blíží a vy si opět lámete hlavu, čím překvapit tentokrát. Netvářil se poslední rok manžel nad novým svetrem trošku nakysle? Nebylo nadšení vaší manželky z nové kuchařky poněkud hrané? Zkuste to letos jinak.

Pro muže

Pokud chcete dopřát svému muži netradiční dárek, zkuste mu darovatzážitek, na který jen tak nezapomene. Milovníku dobrého jídla kupte poukazdo vyhlášené restaurace nebo ho rovnou vyšlete na kurz vaření, fanouškovifotbalu lístek na zápas reprezentace či Ligy mistrů a intelektuálapotěšte lístkem do divadla. Pokud váš milý zbožňuje adrenalin, kupte mulet balonem, letadlem či seskok s padákem.

Mezi originální dárky patří i tričko s potiskem motivu, který máváš partner rád, placatka s vyrytým věnováním či obraz nebo fotografieod známého umělce. Narozeninovou hitovkou je i dárkový koš plnývybraných pochoutek. Neomezujte se na nabídku obchodů a zkombinujte pochoutkypodle chuti a vkusu obdarovaného. Je váš muž gurmán? Nezapomeňte nafrancouzské hořčice a kvalitní sýr, belgické paštiky a sladké pralinky apřibalit můžete i kus tyrolského špeku nebo italského prosciutta. Potrpísi na dobré pití? Přibalte do koše kvalitní archivní víno.

Pro ženy

Také ženy si zaslouží dostat dárek, který je posune za hranicevšedních dní. Zatímco kadeřníka má žena ‚svého‘, na kosmetiku veshonu všedních dní moc času nezbývá, takže téměř každá ocení poukazdo kosmetického salonu. V posledních době vzniká spousta wellness studií,která kromě kosmetiky nabízejí i masáže či relaxační terapie. A pokudchcete své ženě dopřát něco opravdu mimořádného, rozmazlete ji poukazemna víkend v lázních.

Dárkem, který potěší, je parfém. Zatímco při výběru oblečenísnadno uděláte chybu, u parfému se nespletete – stačí troškupropátrat kosmetický stolek své vyvolené.

Pro děti

Výběr dárků pro děti je relativně snadný. Ony samy totiž většinoudávají velmi důrazně najevo, co by chtěly a bez čeho nemohou žít. Zkustezapomenout na všechny ty krásné a edukační dřevěné hračky, a dopřejtejim něco kýčovitého, barevného, co po spuštění dělá rámus – jsouto přece jejich narozeniny, tak ať si je užijí (a ať mají v dospělostina co vzpomínat!). Slečnám v pubertě uděláte radost poukazem dooblíbeného obchodu s módou či kosmetikou a dospívající chlapce potěšíelektronika (nákup ale s potomkem raději zkonzultujte, abyste nekoupiliněco, co už je dávno beznadějně out).

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
  • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit