0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tipy na dárky, které budou mít zaručeně úspěch

Tipy na dárky, které budou mít zaručeně úspěch
sdílet:
Narozeniny člena rodiny se blíží a vy si opět lámete hlavu, čím překvapit tentokrát. Netvářil se poslední rok manžel nad novým svetrem trošku nakysle? Nebylo nadšení vaší manželky z nové kuchařky poněkud hrané? Zkuste to letos jinak.

Pro muže

Pokud chcete dopřát svému muži netradiční dárek, zkuste mu darovatzážitek, na který jen tak nezapomene. Milovníku dobrého jídla kupte poukazdo vyhlášené restaurace nebo ho rovnou vyšlete na kurz vaření, fanouškovifotbalu lístek na zápas reprezentace či Ligy mistrů a intelektuálapotěšte lístkem do divadla. Pokud váš milý zbožňuje adrenalin, kupte mulet balonem, letadlem či seskok s padákem.

Mezi originální dárky patří i tričko s potiskem motivu, který máváš partner rád, placatka s vyrytým věnováním či obraz nebo fotografieod známého umělce. Narozeninovou hitovkou je i dárkový koš plnývybraných pochoutek. Neomezujte se na nabídku obchodů a zkombinujte pochoutkypodle chuti a vkusu obdarovaného. Je váš muž gurmán? Nezapomeňte nafrancouzské hořčice a kvalitní sýr, belgické paštiky a sladké pralinky apřibalit můžete i kus tyrolského špeku nebo italského prosciutta. Potrpísi na dobré pití? Přibalte do koše kvalitní archivní víno.

Pro ženy

Také ženy si zaslouží dostat dárek, který je posune za hranicevšedních dní. Zatímco kadeřníka má žena ‚svého‘, na kosmetiku veshonu všedních dní moc času nezbývá, takže téměř každá ocení poukazdo kosmetického salonu. V posledních době vzniká spousta wellness studií,která kromě kosmetiky nabízejí i masáže či relaxační terapie. A pokudchcete své ženě dopřát něco opravdu mimořádného, rozmazlete ji poukazemna víkend v lázních.

Dárkem, který potěší, je parfém. Zatímco při výběru oblečenísnadno uděláte chybu, u parfému se nespletete – stačí troškupropátrat kosmetický stolek své vyvolené.

Pro děti

Výběr dárků pro děti je relativně snadný. Ony samy totiž většinoudávají velmi důrazně najevo, co by chtěly a bez čeho nemohou žít. Zkustezapomenout na všechny ty krásné a edukační dřevěné hračky, a dopřejtejim něco kýčovitého, barevného, co po spuštění dělá rámus – jsouto přece jejich narozeniny, tak ať si je užijí (a ať mají v dospělostina co vzpomínat!). Slečnám v pubertě uděláte radost poukazem dooblíbeného obchodu s módou či kosmetikou a dospívající chlapce potěšíelektronika (nákup ale s potomkem raději zkonzultujte, abyste nekoupiliněco, co už je dávno beznadějně out).

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte
  • Poradna

5 jídel, která si domů raději neobjednávejte

V uplynulých letech se s rozvážkovou službou jídla do domu doslova roztrhl pytel. Pokud i vy patříte mezi milovníky restauračního jídla v teple a klidu domova, možná vás zaujme našich pět tipů, čemu se ve verzi ‚s sebou‘ raději vyhnout. ...
Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!
  • Lidé a jídlo

Jambalaya, gumbo, beignets: Uvařte si menu z New Orleans!

Slavná kuchyně lousianského města New Orleans je výsledkem bohaté směsice kultur, které našly svůj domov podél řeky Mississippi. Projevuje se specifickými jídly, plnými vůní a barev. Připravit si je doma v českých podmínkách je překvapivě...
Jak na dokonalý vývar
  • Tipy a triky

Jak na dokonalý vývar

Vývar je dokonalou surovinou pro každou omáčku, polévku a velkou část dalších pokrmů. Je základem profesionálního i amatérského vaření. Jeho příprava zabere nějaký ten čas, ale můžete připravit velké množství a po dávkách ho zamrazit....

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč