Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Vinařství roku vyhrál Vinselekt Michlovský

Vinařství roku vyhrál Vinselekt Michlovský

Ze slavnostního galavečera, který se konal 16. března v pražském Divadle Hybernia, si odnáší prestižní ocenění Vinařství roku 2009. Za absolutního vítěze zvolila odborná porota vinařství Vinselekt Michlovský.
17. 3. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Do prvního ročníku Vinařství roku 2009 bylo celkem navrženo na devadesát tuzemských výrobců vína. Do závěrečného kola postoupila pětice vinařských společností: Moravíno, Sonberk, Vinné sklepy Valtice, Vinselekt Michlovský a Znovín Znojmo. Titul může vítěz užívat pro své marketingové účely, a to bez časového omezení vždy s uvedením roku, za který jej získal.

Uvedení do síně slávy

Vinařství roku 2009 Vinselekt Michlovský teď čeká uvedení do Síně slávy vinařství ČR, zřízené v Národním vinařském centru ve Valticích. Majitel společnosti Miloš Michlovský získání prestižního titulu komentoval slovy: „My jsme se o to ani moc nepřičinili. Musím poděkovat hlavně vinohradu a vínu. To je vítězství vína."


Vinaři společně s umělci pomohli Centru Paraple

Doprovodnou akcí na slavnostním vyhlášení Vinařství roku 2009 byla také aukce špičkových vín v originálních lahvích. Jejich kolekce věnovala do aukce nominovaná vinařství. Aukce originálních vín vynesla celkovou částku 140 000 Kč. Tyto peníze nyní poputují do Centra Paraple.

Přidat komentář