0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vinařství roku vyhrál Vinselekt Michlovský

Vinařství roku vyhrál Vinselekt Michlovský
sdílet:
Ze slavnostního galavečera, který se konal 16. března v pražském Divadle Hybernia, si odnáší prestižní ocenění Vinařství roku 2009. Za absolutního vítěze zvolila odborná porota vinařství Vinselekt Michlovský.

Do prvního ročníku Vinařství roku 2009 bylo celkem navrženo na devadesát tuzemských výrobců vína. Do závěrečného kola postoupila pětice vinařských společností: Moravíno, Sonberk, Vinné sklepy Valtice, Vinselekt Michlovský a Znovín Znojmo. Titul může vítěz užívat pro své marketingové účely, a to bez časového omezení vždy s uvedením roku, za který jej získal.

Uvedení do síně slávy

Vinařství roku 2009 Vinselekt Michlovský teď čeká uvedení do Síně slávy vinařství ČR, zřízené v Národním vinařském centru ve Valticích. Majitel společnosti Miloš Michlovský získání prestižního titulu komentoval slovy: „My jsme se o to ani moc nepřičinili. Musím poděkovat hlavně vinohradu a vínu. To je vítězství vína."


Vinaři společně s umělci pomohli Centru Paraple

Doprovodnou akcí na slavnostním vyhlášení Vinařství roku 2009 byla také aukce špičkových vín v originálních lahvích. Jejich kolekce věnovala do aukce nominovaná vinařství. Aukce originálních vín vynesla celkovou částku 140 000 Kč. Tyto peníze nyní poputují do Centra Paraple.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit