Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Jaký byl Prague Food Festival 2010?

Jaký byl Prague Food Festival 2010?

Třídenní svátek gastronomických radostí potěšil na 18 000 návštěvníků, kteří vyjedli 30 restaurací.


4. 6. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Největší hit – hovězí


Celkově nejnavštěvovanějším stánkem festivalu byl jednoznačně ten restaurace Ambiente. Obrovský zájem byl především o tatarský biftek a padesát dní vyzrálé české hovězí maso. Jak hodnotili nabídku festivalu sami návštěvníci? Podívejte se na video.

Sobota u Pohlreicha


Celkově byl sice poražen, ale v sobotu jednoznačně kraloval. Během druhého festivalového dne mělo u návštěvníků největší úspěch Café Imperial Zdeňka Pohlreicha.  Menu lákalo například na nadívanou křepelku s chřestovým ragú a smržovou omáčkou nebo pusinky s lesním ovocem a vanilkovým krémem.

Prohlédněte si všechna videa z Prague Food Festivalu 2010 ve speciální příloze.

Můžete zde i hlasovat o nejlepší videomedailonek šéfkuchaře.


Pípa v jednom kole


Během festivalu se vypilo téměř sedm tisíc sklenic ležáku Stella Artois, přes tři tisíce sklenic černého piva Leffe a dva a půl tisíce sklenic Hoegaardenu. V rámci festivalu proběhlo i mistrovství ČR v točení a servírování ležáku Stella Artois, jehož vítězkou se stala sympatická barmanka Lucie Nováková. Podívejte se na video.

V hlavním stanu bylo živo


Stejně jako v předchozích ročnících měly u návštěvníků úspěch cooking show. S časopisem Apetit se soutěžilo ve food stylingu (video) či v ochutnávání marmelád. Své kulinářské umění předvedli Zdeněk Pohlreich, Roman Paulus s malými kuchaříky, Riccardo Lucque nebo Jiří Štift. Zajímavou součástí byla i ochutnávka nejlepších olivových olejů.

Nezbývá než se začít těšit na Prague Food Festival 2011!

Přidat komentář