Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Novinky v obchodech: zajíček celý ze zlata a jarní lis na citrusy

Novinky v obchodech: zajíček celý ze zlata a jarní lis na citrusy

Do Velikonoc zbývají necelé tři týdny a v obchodech už panuje čilý jarní ruch. Co nás zaujalo tentokrát?
13. 3. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Zlatý zajíček Lindt


Zakoupením zajíčka z mléčné čokolády přispějete jednou korunou na projekt Dobrovolnictví, který podporuje pravidelné návštěvy dobrovolníků v Dětském centru v Praze-Krči. Patronem projektu, který organizuje občanské sdružení Malíček, je Nadace Terezy Maxové.

Lis na citrusy FreshForce


Zářivě žlutý ruční lis osvěží vaši kuchyni. S jeho pomocí snadno získáte čerstvou pomerančovou šťávu k snídani, citron do čaje nebo limetku do svého oblíbeného drinku. Koupíte na Apetit Shopu za 675 Kč.

Porcelánová rychlovarná konvice Sencor


Tento nápad nás opravdu zaujal – rychlovarná konvice, ale tentokrát ne z plastu či kovu, ale z tradičního čínského porcelánu. Výrobce slibuje velmi tichý ohřev a lepší chuť připravovaných nápojů. Obsah konvičky je 0,6 l a prodává se v soupravě s čajovými šálky a dalšími proprietami. Doporučená cena porcelánové novinky je 2799 Kč.

Barvy na vajíčka


Jednobarevné skořápky se vám omrzely? Druchema přichází před Velikonocemi s novými nápady na zdobení a nabízí barvy na vajíčka OVO s různými efekty. Vybírat můžete z mramoru, perleti, stříbrného třpytu nebo smršťovacích košilek. Poohlédněte se po nich v obchodech. Stojí od 15 do 67 Kč.

Brumík s ovocnou náplní


Blížící se jaro inspirovalo i výrobce dětské svačinky BeBe Brumík, který stávající nabídku doplnil o dvě nové náplně. Nadýchané piškotové bříško medvídka nyní ukrývá jahody a jablka. Jedno balení stojí 8,90 Kč.

Fotogalerie: Novinky v obchodech: zajíček celý ze zlata a jarní lis na citrusy

Přidat komentář