Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

3 + 1 kuchařka na léto

Vybrali jsme pro vás knihy s recepty, u kterých se vám budou sbíhat sliny. Všechny koupíte v internetových knihkupectvích. Prolistujte si je ve stínu na zahradě a pak se rovnou pusťte do vaření. Prázdninové chutě jsou ty nejlepší!
1. 7. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Hana Michopulu: Recepty z farmářského trhu II. díl


Více než stovka receptů, které vás provedou slunečnou sezonou. Autorka vám ukáže, jak snadno a rychle vařit z jarních a letních plodů. Příště už nebudete váhat, co uvařit nebo upéct z méně známých druhů zeleniny, jako jsou lilek či rukola. Nechybějí ani lákavé recepty s tradičními letními plody. Kuchařka stojí 349 Kč.

 

Edice Apetit: Grilování


Dvanáctá kuchařka s ověřenými recepty z časopisu Apetit tentokrát nabízí ty nejlepší nápady na gril. Vaření pod širým nebem nás prostě baví a věříme, že si ho užijete i vy. Mezi více než stovkou receptů si vyberou začátečníci i zkušení kuchaři. Díky knize Grilování připravíte na grilu jak rychlou večeři, tak i pohoštění pro partu přátel – a to od předkrmu po sladkou tečku. Koupíte v Apetit Shopu za 279 Kč. Kuchařku, která byla stvořena pro letní sezonu, si můžete prolistovat tady.

 

 

Zdeněk Pohlreich: Vařte jako šéf


Chcete-li se skutečně naučit vařit, musíte umět něco víc než jen recepty. V nové knize Zdeňka Pohlreicha Vařte jako šéf! se seznámíte s technikami přípravy vývarů a omáček i jak správně pracovat s masem a vejci. Opět nechybí oblíbená kapitola o grilování, ve kterém je šéf opravdovým mistrem. Kuchařka stojí 390 Kč.

 

 

Tip šéfredaktorky Apetitonline.cz: Rosemary and Bitter Oranges: Growing up in a Tuscan Kitchen


K mým letním oblíbencům patří kniha , na kterou jsem narazila úplně náhodou v pouličním antikvariátu při své dovolené u moře. Není kuchařkou v pravém slova smyslu, ale neuplyne minuta, kdy byste při jejím čtení na vaření a jídlo nepomysleli. Autorka Patrizia Chen popisuje své dětství a dospívání v Toskánsku tak barvitě, že doslova cítíte všechny chutě a vůně a sháníte letenku, abyste se mohli do míst, o kterých mluví, hned podívat. V každé kapitole najdete několik rodinných receptů, které dokonale vystihují italskou kuchyni. Doporučuji koupit s sebou na dovolenou. Kde jinde najdete recept na dokonalé máminy gnocchi, rajčatovou omáčku rázné rodinné kuchařky Emilie nebo Patriziinu kávovou granitu? Knihu v původním anglickém vydání koupíte třeba na Amazonu.

 

 

 

Jana Kopřivová

 

 

Fotogalerie: 3 + 1 kuchařka na léto

Přidat komentář