0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Parní revoluce, které můžete být přímými svědky

AD
kure v troube whirlpool
ZDROJ: Whirlpool
sdílet:

Mistrovství v pečení máte na dosah. Hodit se vám k tomu bude jedno eso v rukávu: Pára, která nakopne kynutí, podpoří křupavost a dodá na šťavnatosti. Sny o takovém pečení umí plnit parní trouby Whirlpool. V záplavě horké páry vykouzlí dokonalé gastronomické skvosty přímo ve vaší vlastní kuchyni.

Docílit křupavé chlebové kůrky nebo propečené kůžičky u kuřete bude hračka, pokud zvolíte geniálního pomocníka - multifunkční troubu. Vaši kuchyň promění v laboratoř zdraví a gurmánských zážitků. Přípravu pokrmů totiž změní zcela od základů.

 • Troubu Whirlpool s funkcí 6. SMYSL nemusíte například před pečením předehřívat. U vybraných automatických receptů si totiž trouba díky zabudovanému senzoru teploty sama rozhodne, zda je předohřev potřeba, nebo ne.

Za trochu vody hodně muziky

Ve své kuchyni potřebujete spolehlivé základní spotřebiče a dobrá trouba je jedním z nich. V té parní Whirlpool bleskově připravíte několikachodové menu pro celou rodinu.

 • Suroviny v ní navíc neztratí chuť – naopak, přípravou v páře se chutě ještě podpoří a rozvinou. 
 • Jídlo se nikdy nespálí a nepřijde ani o cenné vitaminy.

S funkcí SteamSense zase dokážete připravit jídla, která by mohla v mžiku konkurovat labužnickým skvostům od nejlepších šéfkuchařů. V procesu přípravy se totiž optimálně kombinuje působení vodních par a tepla.

 • Stačí do speciálního šuplíku trouby nalít vodu a pak už se jen nechat překvapovat…

Trouby z řady W Collection zase svedou využívat 3 různých úrovní vlhkosti. Tím můžete přizpůsobit pečení s párou konkrétní potravině na míru.

 • Vysoká intenzita páry, 75% pára, je ideální pro dokonalé propečení ryb.
 • Střední intenzita páry, 50% pára, bude správnou volbou pro křehkou pečínku.
 • Nízká intenzita páry, 25% pára, skvěle poslouží při pečení koláčů nebo chleba.
 • U parních trub s nejpokročilejší funkcí SteamSense+ můžete dokonce využít 100% páry. Tato volba je ideální pro vaření vajec, drůbežích plátků nebo zeleniny.

Všechny chody najednou

Funkce Cook4 umožňuje naráz připravovat hned čtyři odlišné pokrmy – od předkrmu až po dezert. Cook4 totiž zabraňuje mísení chutí a vůní.

 • Aktivací této funkce se kombinuje činnost topného článku s rozvodem vzduchu pro rovnoměrné teplo a neustálou recirkulací vzduchu. Díky tomu jsou zaručeny nejen úžasné labužnické výsledky.
 • Dalším benefitem je, že výrazně ušetříte čas a energii. 

Související články

Autor: Olga Šlesingrová

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
 • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...
AD
Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy
 • Nakupujeme

Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy

Díky vyspělým technologiím, kterými jsou televize LG doslova našlapané, se otevírá celá škála nových možností na sledování obsahu a také hraní her. Nejzásadnější je zde technologie samotného zobrazení obrazu OLED. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč