0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5 večeří z jednoho hrnce. které musíte vyzkoušet tento týden

5 večeří z jednoho hrnce. které musíte vyzkoušet tento týden
sdílet:

Nezdržujte se v létě mytím nádobí a uvařte si jídla, která se dají udělat v jednom hrnci, pekáči či pánvi.

Pondělí
Staromládenecké fazole - Jídlo, které potěší nejen pány, ale celou rodinu. Syté a připravené rychle a jednoduše. Tradiční suroviny, které jistě nechybí v žádné domácnosti, která si potrpí na výživnou kuchyni.

Úterý
Letní vejce z jedné pánve - Rychlé a velmi jednoduché. Toto jídlo připravíte doslova za pár minut a nepochybně bude lepší a o něco zdravější alternativou, než fast food z donášky. Je důkazem, že dobrá večeře vám nemusí vzít hodiny času.

Středa
Thajské krevetové karí - - Něco málo pro milovníky exotických chutí. Pokud si chcete zavzpomínat na dovolenou v Thajsku, pak musíte vyzkoušet právě tento recept. Thajská kuchyně je pověstná čerstvostí surovin a je také lehká na přípravu i na trávení.

Čtvrtek
Filé zapečené s citronem - Ryby nemusí každý, ale my na ně nedáme dopustit. Připravit se dají na stovky způsobů – recepty z jednoho hrnce nevyjímaje. Co takhle zařadit je do rodinného programu právě v tento večer?

Pátek
Mexická rýže - Recept, který voní mexikům se hodí nejen pro rodinnou večeři, ale skvěle jej využijete i jako součást přítkové párty. Stačí jen vybrat o kus větší hrnec. Tak hurá do toho!

Související články

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: Uměli byste uvařit jídla ze soutěže MasterChef?
  • Kvízy

KVÍZ: Uměli byste uvařit jídla ze soutěže MasterChef?

Soutěž MasterChef už má v Česku za sebou několik řad a jeho popularita neuvadá. Diváci můžou obdivovat talentované kuchaře, kteří se snaží uvařit jídla jako z michelinské restaurace. Někdy se to povede, někdy ne. Uměli byste honosná jídla...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...

Obchod Apetit