5 večeří z jednoho hrnce. které musíte vyzkoušet tento týden

5 večeří z jednoho hrnce. které musíte vyzkoušet tento týden
sdílet:
Nezdržujte se v létě mytím nádobí a uvařte si jídla, která se dají udělat v jednom hrnci, pekáči či pánvi.

Pondělí

  • Staromládenecké fazole - Jídlo, které potěší nejen pány, ale celou rodinu. Syté a připravené rychle a jednoduše. Tradiční suroviny, které jistě nechybí v žádné domácnosti, která si potrpí na výživnou kuchyni.

Úterý

  • Letní vejce z jedné pánve - Rychlé a velmi jednoduché. Toto jídlo připravíte doslova za pár minut a nepochybně bude lepší a o něco zdravější alternativou, než fast food z donášky. Je důkazem, že dobrá večeře vám nemusí vzít hodiny času.

Středa

  • Thajské krevetové karí - - Něco málo pro milovníky exotických chutí. Pokud si chcete zavzpomínat na dovolenou v Thajsku, pak musíte vyzkoušet právě tento recept. Thajská kuchyně je pověstná čerstvostí surovin a je také lehká na přípravu i na trávení.

Čtvrtek

  • Filé zapečené s citronem - Ryby nemusí každý, ale my na ně nedáme dopustit. Připravit se dají na stovky způsobů – recepty z jednoho hrnce nevyjímaje. Co takhle zařadit je do rodinného programu právě v tento večer?

Pátek

  • Mexická rýže - Recept, který voní mexikům se hodí nejen pro rodinnou večeři, ale skvěle jej využijete i jako součást přítkové párty. Stačí jen vybrat o kus větší hrnec. Tak hurá do toho!

 

 

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit