0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kvalita i cena na jedničku. Rohlík představuje nové značky

AD
Rohlik.cz Dacello
ZDROJ: Rohlik.cz Dacello
sdílet:

Rohlik.cz si ale stále zakládá na tom, že kvalitní produkty mohou zákaznici nakoupit i v nižších cenových kategoriích. To se týká například českých uzenářských výrobků značky Dacello, mléčných výrobků Miil i papírových hygienických potřeb Moddia. Všechny produkty těchto značek se vyznačují kvalitou zpracování a trvale výhodnými cenami.

Skladbu výběrové kvality za přijatelnou cenu, ve které najdete také farmářské masné produkty MASO! nebo rybí zboží Fjoru, zase rozšiřuje další nová značka lahůdek Pappudio. A stejně tak čerstvě upečené řemeslné pečivo podle vlastních receptur.

Editorka webu Apetitonline.cz vyzkoušela nové produkty z Rohlik.cz

Od značky MASO!, kterou najdete na Rohlik.cz, jsem si na ochutnání vybrala hovězí vysoký roštěnec. Protože jak nejlépe poznat kvalitu masa? Za mě určitě na středně propečeném steaku. U roštěnce jsem si všimla pohledem hned první známky kvality. Tmavý okraj značí stopy po odpařování vody při dozrávání masa. Maso je přirozeně červené, tuk bílý a po stlačení se vrací maso do původní podoby. Pod kvalitu značky MASO! se klidně podepíšu, steak byl prostě skvělý!

Maso od rohlik.cz
ZDROJ: rohlik.cz

Už nějakou dobu na Rohlik.cz kupuji také produkty značky Miil, z nichž mohu doporučit především jogurty. Za 8,90 Kč pořídíte jogurt se smetanovou konzistencí, který za mě nemá ve své cenové kategorii žádnou konkurenci. Ty ovocné chutnají jako s poctivým džemem od babičky. U mě sklízí největší úspěch meruňkový! Kromě jogurtů nedám dopustit na mléko Miil. Má totiž oproti jiným plnotučným mlékům zhruba o tři procenta více tuku (3,8 %) a díky tomu má lahodnou chuť. Cílem Rohlik.cz je navíc 100% neutralizace uhlíkové stopy všech produktů této značky.

Rohlik.cz Miil
ZDROJ: Rohlik.cz Miil

V košíku na Rohlik.cz mi poslední dobou pravidelně končí i párky české značky Daccelo, které obsahují 90 % masa a jsou tak dobré, že je většinou sním za studena. V neposlední řadě nedám dopustit na kapesníky Moddia, a to hlavně kvůli tomu, že jsou vyrobené ze 100 % recyklovaného vlákna. Sečteno, podtrženo, kupovat produkty, které jsou šetrnější k naší planetě, už nemusí nutně znamenat potrápit svou peněženku. Díky online nakupování mám ke všemu o výdajích lepší přehled.

Rohlik.cz Dacello
ZDROJ: Rohlik.cz Dacello

Tašky z recyklovaných PET lahví

Jedním z kroků k ekologické budoucnosti jsou bezesporu zálohované obaly, a tak už v minulosti společnost přišla s projektem Otoč obal. Díky němu dnes zákazníci nemusí vyprodukovat jediný obal, vymyté nádoby od mléčných výrobků či trvanlivých potravin jsou zálohované a po spotřebování je vrátí kurýrovi. O takzvaném Zero Waste však stále nemohla být řeč. Tedy alespoň do letošního září, kdy Rohlík v rámci udržitelnosti nastavil konkurenčním firmám vysokou laťku.

Pro ekologicky smýšlející zákazníky je v e-shopu přichystaná možnost zakoupení vratných tašek, ve kterých kurýři nákup přivezou. Tašky jsou vyrobené z recyklovaných PET lahví a zároveň je lze po opotřebení dále recyklovat. Postup je jednoduchý, po zaplacení zálohy 250 Kč dostane uživatel 20 vratných tašek. I přes to, že se po každém nákupu tašky vyperou, aby se k majiteli vrátily čisté, mají o 62 procent nižší uhlíkovou stopu a jsou o 80 procent šetrnější k životnímu prostředí než běžné plastové i papírové tašky.

Hlavním cílem Rohlik.cz je udržet kvalitu potravin

Rohlík nemění podobu online nakupování pouze v tomto ohledu. Primárním cílem je udržet kvalitu potravin. V rámci svého záměru společnost uvedla na trh již zmiňovanou, vlastní značku masa – MASO! Jedná se o hovězí maso z mladých býků plemene Českého strakatého skotu (Čestr) a vepřové maso plemene Duroc, které rovněž pochází od českých farmářů.

Kvůli vyšším cenám kvalitního masa se tyto produkty původně vyvážely například pouze do Rakouska, kde za ně byli zákazníci ochotni zaplatit. Poptávka po kvalitním masu se však stále zvyšovala, a tak ty nejlepší kousky od českých farmářů dostaly své místo i na tuzemské verzi Rohlíku. Ovšem za velmi přijatelnou cenu.

Související články

AD
Čerstvé ryby teď ulovíte na Rohlik.cz
  • Nakupujeme

Čerstvé ryby teď ulovíte na Rohlik.cz

Víte, kolik spořádá typický Čech ročně ryb? Nemůžeme mluvit za každého zvlášť, ale průměrně to podle oficiálních českých statistik vychází za poslední dvě dekády něco mezi pěti a půl až šesti kilogramy. Sníme tedy půl kila rybího masa na...
AD
Rohlik.cz přidává nové filtry pro alergiky
  • Zajímavosti

Rohlik.cz přidává nové filtry pro alergiky

Máte alergii na lepek či laktózu, jste diabetik nebo preferujete potraviny v bio kvalitě? Po mimořádně oblíbeném filtru potravin bez palmového tuku přichází online supermarket Rohlik.cz s dalším usnadněním každodenního nákupu - s filtry...
AD
Rohlik.cz nabízí seniorům a handicapovaným donášku zdarma
  • Zajímavosti

Rohlik.cz nabízí seniorům a handicapovaným donášku zdarma

On-line supermarket Rohlik.cz přichází s projektem, který má za úkol ulehčit život seniorům a handicapovaným. Ve spolupráci s Nadací Taťány Kuchařové Krása pomoci spouští klub Rohlík bez bariér. Snažší nákupy Do klubu mohou vstoupit...

Apetit magazín

Levné, jednoduché a chutné večeře? Ty za studena!
  • Tipy a triky

Levné, jednoduché a chutné večeře? Ty za studena!

Dobrá večeře nemusí být jen ta teplá, lze ji připravit i bez hodin strávených u plotny. Přinášíme vám tipy na studené večeře, na kterých si nejen pochutnáte, ale ušetříte navíc čas i peníze! Spoustu skvělých receptů najdete v článku a v...
Jak správně uvařit vejce
  • Jak na to

Jak správně uvařit vejce

Bojujete, když vaříte vajíčka? Toužíte po vejcích naměkko, ale pokaždé jsou žloutky tužší, než je vám milé? Poradíme vám, jak správně uvařit vejce, aby měla neporušenou skořápku a obsah podle vašich představ.  ...
KVÍZ: Jíte zdravě?
  • Kvízy

KVÍZ: Jíte zdravě?

Zdravý jídelníček je takový, který je pestrý a obsahuje optimální poměr živin a mikroživiny. Do těla byste měli dostávat komplexní bílkoviny a sacharidy, zdravé tuky, vlákninu, minerály a vitaminy. Spokojený organismus vás odmění lepším...

Obchod Apetit