Na 10. Apetit piknik bez peněz. Plaťte snadno, rychle a bezpečně

Platba kartou
ZDROJ: Clay Banks/Unsplash
sdílet:

V Grébovce letos hotovost vůbec nepotřebujete. Vezměte si s sebou kartu, chytré hodinky nebo mobil a máte vystaráno. U kteréhokoliv stánku tak zaplatíte na jedno pípnutí, hygienicky a pohodlně.

Peníze letos nechte doma. Na 10. Apetit pikniku zjednodušujeme placení a zkracujeme fronty, abyste měli více času na ochutnávání. Ve všech prodejních stáncích najdete platební terminály, ve kterých můžete během vteřiny zaplatit platební kartou, chytrými hodinkami nebo mobilem, podle toho, jaká technologie je vám právě nejbližší.

10. Apetit piknik už klepe na dveře

Více

Co když přijdete v sobotu 19. června na Apetit piknik pouze s hotovostí? Pro vás máme festivalovou kartu, na kterou si vložíte libovolnou částku a následně s ní můžete platit. I pro vás tedy platí, že u kteréhokoliv stánku zaplatíte snadno, rychle a hygienicky. Výše dobíjené částky je jen na vás, dobíjet můžete opakovaně. Zůstatek, který neprojíte, vám při odchodu vrátíme do poslední koruny. O vše se postarají naše milé hostesky.

Ušetřete s aplikací Dny Apetit

A když už mluvíme o penězích: Aby vám nákupy na Apetit pikniku nevyluxovaly kartu, máme pro vás ZDARMA ke stažení novou mobilní aplikaci Dny Apetit. V ní na vás čeká více než stovka kupónů na slevy až 40 %, dárky a další výhodné nabídky od našich partnerů. Některé z nich můžete využít přímo v sobotu 19. června 2021 na Apetit pikniku, jiné uplatníte po celou dobu trvání akce Dny Apetit – od 19. do 27. června 2021.

5 důvodů, proč si stáhnout aplikaci Dny Apetit

Více

V aplikaci najdete také přehlednou mapku piknikového areálu a všechny kulináře, prodejce a podniky. Velkorysé prostředí Grébovky nabízí dostatek prostoru pro všechny, abyste si mohli nakoupit v klidu a bezpečí. Apetit piknik probíhá po celý den, a tak – i díky bezkontaktní platbě – nehrozí žádné tlačenice. Letní trh na čerstvém vzduchu neohrozí vaše zdraví ani bezpečí vašich blízkých.

Stáhněte si zdarma aplikaci Dny Apetit z Google Play nebo App Store, ať vám neunikne jediná dobrota! Mějte všechny dobroty v kapse a protáhněte si gastronomický festival na celý týden.

10. Apetit piknik

19. června 2021 od 10 do 20 hodin
Park Grébovka, Praha 2

Facebooková událost 10. Apetit piknik

1. Dny Apetit

19.–27. června 2021
Facebooková událost 1. Dny Apetit
Aplikace Dny Apetit

Obchod Apetit