0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Co pro vás znamená jíst zdravěji? Zkuste BIO!

Co pro vás znamená jíst zdravěji? Zkuste BIO!
sdílet:
Ze všech stran se na nás valí rady, že bychom měli žít zdravěji. Jak na to? Začněte přemýšlet o tom, co jíte!

Zdravá životospráva neznamená jen jídlo, je to celý životní styl. Ale někde začít musíme. A proč ne zrovna u toho, co jíme? Jídlo nás provází každým dnem a pro většinu z nás není pouze palivem, ale i požitkem.

Aby tělo dobře fungovalo, musíme mu dopřávat pestrou stravu v ideálním případě sestávající ze surovin, které jsou kvalitní a jejich výroba je šetrná a ohleduplná k přírodě. Nabídka produktů, které tyto vysoké nároky splňují, je dnes naštěstí poměrně široká. A navíc není těžké se zorientovat. Nezmýlíte se, pokud budete hledat výrobky s označením BIO. Konzumací biopotravin a bioproduktů děláme něco nejen pro naše zdraví, ale také pro životní prostředí. Koupit je můžete přímo u farmáře, na trhu, ve specializované prodejně i v každém supermarketu.

Právě obchodní řetězce všechny produkty pečlivě vybírají. Jejich kvalita a složení podléhá důkladnému rozboru a hodnocení, takže po nich můžete s klidem sáhnout. Výhodou supermarketu je jednoduchá dostupnost a široký sortiment, ze kterého si vybere opravdu každý. V biokvalitě dnes seženete nejen zeleninu, ovoce, mléko a mléčné výrobky, vejce, obiloviny a luštěniny, ale i třeba rýži, bio maso z chovných zvířat, rostlinné oleje, med, bezlepkové pečivo, některé polotovary a další. Stále oblíbenější jsou alternativní přílohy jako kuskus, jáhly, cizrna či pohanka.

Albert – Lívance s vločkami a javorovým sirupem Nature's PromiseV prodejnách Albert najdete bohatou nabídku biopotravin z ekologického zemědělství zaručujících tu nejvyšší kvalitu. Výrobky s BIO certifikátem jsou testovány nezávislými institucemi, splňují přísné podmínky způsobu výroby, přepravy a skladování. Můžete si tak být jisti, že neobsahují přidané chemické látky. Navíc jsou chuťově výraznější. Nenechte si ujít koutek Zdravě s Albertem, kde díky značce Nature’s Promise ochutnáte bio těstoviny, bio čaje, bio ovesné vločky i sortiment Nature’s Promise BIO Baby pro ty nejmenší. Žízeň zaženete několika druhy smoothies, které vám dodají mnoho cenných živin. Bio může být i javorový sirup, kterým si vylepšíte lívance z bio mouky, bio vajec a bio mléka. Mlsání je také povoleno. Oblíbené jsou například bio čokoládové kokosky nebo müsli kolečka s medem. A je toho mnohem víc. Bio produkty jsou skvělou možností, jak udržovat zdravý životní styl a přitom si pochutnat. Vychutnejte si potraviny tak, jak je příroda vymyslela. Najdete je v prodejnách Albert.

Foto v textu: Archiv Albert

Apetit magazín

AD
Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!
  • Tipy a triky

Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!

Interiérový design zažívá velký boom. Jeho nedílnou součástí jsou domácí spotřebiče. Díky konceptu Bespoke si je nyní můžete přizpůsobit na míru. Nejen o něm, ale i o nových trendech v designu spotřebičů si s product managerem ze...

Obchod Apetit