0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Přijďte si pro tašku Apetit a nakupujte ekologicky!

Přijďte si pro tašku Apetit a nakupujte ekologicky!
sdílet:
Nákup v igelitce? To už se dávno nenosí. Nakupujte elegantně a ekologicky! Přijďte si ve dnech od 18. do 20. března pro designovou tašku Apetit do obchodů Tesco.

Připravili jsme pro vás limitovanou edici ekologických tašek. Černá taška v elegantním designu s potiskem receptů z Apetitu unese nákup pro celou rodinu. Snadno ji složíte do kabelky, a proto ji budete mít v obchodě vždy po ruce. Nakupujte ekologicky!

Tašky rozdáváme zdarma v obchodech Tesco v pátek 18. března od 16 do 20 hodin a o víkendu 19.–20. března od 10 do 20 hodin. Hledejte naše hostesky oblečené v designu nákupních tašek Apetit. Najdete je v pražských obchodech Tesco Nový Smíchov, Tesco Eden, Tesco Novodvorská, Tesco Zličín, Tesco Letňany, Tesco Skalka a Tesco Říčany.

Spolu s taškou získáte také kupon se slevou 20 % na dubnové číslo časopisu Apetit a nabídku na předplatné. Platnost slevového kuponu je od 18. března do 18. dubna 2011. Kupon stačí předložit při nákupu u pokladny Tesco. Kupon se slevou 20 % na dubnové číslo Apetitu lze uplatnit pouze v obchodech Tesco.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit