0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

TIP NA VÝLET: Cidrerie BYOF Bar

TIP NA VÝLET: Cidrerie BYOF Bar
sdílet:
Naplňte piknikové koše a vyrazte do prvního baru, ze kterého vás nevyhodí s jídlem.

Cidrerie, česká firma, která vyrábí z českých jablek svůj vlastní cidre, otevírá 31. května 2014 nový podnik v prostorech své výrobny ve Všenorech u Prahy. Českým gurmánům přináší neotřelý koncept. V degustačním baru se návštěvníci osvěží výhradně cidrem, který mohou doplnit vlastním přineseným jídlem. Provozovatelé vás nechají nahlédnout přímo do výrobny cidru. K ochutnání bude kromě lahvovaných perlivých cidrů také specialita, ke které se jinde nedostanete – mladý cidre přímo z tanku ještě před stáčením do lahví.


 

Na výlet s jídlem


Cidrerii najdete u oblíbené karlštejnské cyklostezky, která se vine kolem řeky Berounky. Turisty láká i klid zdejších lesů. „Máme štěstí, že Cidrerie stojí na tak krásném místě a nabízí mimo hlavní jablečnou sezonu spoustu místa, které je škoda nevyužít. Už teď k nám za hezkých dní jezdí hodně známých a zákazníků jen tak si popovídat, na skleničku nebo koupit cidre domů. Proto jsme se rozhodli otevřít bar v Cidrerii oficiálně všem, aby mohli vidět, jak se cidre vyrábí, dozvědět se o něm víc, ochutnat ho nebo se prostě zastavit občerstvit,“ vyjmenovává Jáchym Kliment, zakladatel Cidrerie. „Budeme rádi, když se u nás budou potkávat nejen fanoušci cidru, ale i úplně všichni, kteří si chtějí užít všenorskou pohodu,“ dodává.

BYOF Bar můžete poprvé navštívit v sobotu 31. května. Otevřený bude především o víkendech. Program můžete sledovat na Facebooku Cidrerie. Sedněte na kola nebo využijte pohodlí vlaku. Do Všenor je to z Prahy necelých třicet minut z hlavního nádraží. A nezapomeňte si přibalit své vlastní jídlo!

 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...
Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět
  • Jak na to

Pochoutky, které by na zahradní party neměly chybět

Připravte pro hosty na zahradní party originální pochoutky, po kterých se budou moci utlouct. Vybrali jsme jich pro vás některé, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Od drobných předkrmů pro první návštěvníky, přes hlavní chod...
Jak na konzervování ovoce a zeleniny?
  • Tipy a triky

Jak na konzervování ovoce a zeleniny?

Mohlo by se zdát, že domácí konzervování už patří minulosti. Nicméně naše babičky se na zimu vždy poctivě připravovaly a měly díky němu vystaráno. Tak proč to nezkusit také? Poradíme vám, jak vybrat správnou metodu pro různé druhy ovoce a...

Obchod Apetit