0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zážitkové výlety s Mňam Busy a Mňam Vlakem

steak s bramborem a brokolicí
ZDROJ: Pexels.com
sdílet:

I letos můžete v rámci Grand Restaurant Festivalu vyrazit na gastronomickou jízdu v Mňam Busu nebo Mňam Vlaku. První vyjíždí už 18. ledna. V průběhu Grand Restaurant Festivalu vyjedou následující zážitkové vlaky a autobusy

Tajný Mňam Bus, 18. ledna
Účastníci jízdy nebudou znát nic víc než místo a čas setkání. Jaké tři restaurace navštíví, se dozvědí až v průběhu akce. Napínavé, co říkáte?

Mňam Bus s časopisem Apetit, 19. ledna
Lahůdková jízda s redaktorkou Darinou Sieglovou, která se s vámi podělí o své recepty, gastrozážitky a tipy. Během výpravy se podíváte do pražských podniků Mandarin Oriental Hotel, Prague, Essensia, Blue Wagon a Francouzská restaurace Art Nouveau.

Singles Mňam Bus, 25. ledna
Pro nezadané, ale i zadané, kteří chtějí poznat nové přátele se zájmem o gastronomii. Postupně projedete podniky V Zátiší, Terasa U Zlaté studně a skončíte v baru hotelu Kempinski. Nebojte se nastoupit!

mapa České republiky
Grand Restaurant Festivalu se účastní 83 TOP restaurací.

Mňam Vlak, 1. a 2. února
Dvoudenní výlet přes Ostravu do Rožnovských pivních lázní za relaxací, regionálními specialitami a uměním

Mňam Bus po Praze, 8. února
Zážitková jízda pro gurmány, kteří mají rádi ověřenou klasiku a nepotřebují změnu. Podíváte se do pražských restaurací Miyabi, Chateau St. Havel a School.

Vegetariánský Mňam Bus, 9. února
Konečně zážitek pro ty, kteří nejedí maso nebo si ho nedávají tak často. Bezmasá menu nabídnou restaurace Secret of Raw, Mlýnec a Casa De Carli.

Farmářský bio Mňam Bus, 15. února
Další výlet bude mimo Prahu na Angusfarm do Soběsuk, kde účastníky čeká tříchodová festivalová degustace, prohlídka farmy a škola míchání tataráku.

Mňam Bus za příběhem jídla, 23. února
Z farmy Košík do Chateau Mcely aneb nevšední kombinace farmářské usedlosti s luxusním hotelovým resortem. Těšte se na tříchodové degustace a prohlídky podniků.

čokoládový koláč s malinami

Festival labužníků

Grand Restaurant Festival je zimní svátek všech milovníků dobrého jídla a pití, který se koná od 15. ledna do 28. února 2014. Během něj můžete ochutnat nejlepší české restaurace, které se umístily v aktuální publikaci Maurerův výběr Grand Restaurant. Letošním vítězem žebříčku se stala zámecká restaurace Piano Nobile v Chateau Mcely. Degustace do festivalových restaurací koupíte od 250 Kč na www.grandrestaurantfestival.cz. Vybírat můžete základní, dvouchodovou nebo tříchodovou degustaci i s nápoji.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit