Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Český pivní festival nabídne pivní zmrzlinu, divadlo i býka na roštu

Český pivní festival nabídne pivní zmrzlinu, divadlo i býka na roštu

Jen pár metrů od konečné stanice metra trasy C – Letňany začne za necelý měsíc už druhý ročník svátku všech milovníků zlatavého moku. Během deseti dnů budete mít možnost ochutnat na 70 výhradně českých značek piva – od těch nejznámějších až po ty uvařené speciálně pro pivní festival. Rozhodně nezapomeňte prozkoumat nabídku dvanácti tuzemských mikropivovarů a na zdraví si můžete připít i oficiálním pivem festivalu, kterým se pro letošek stal jedenáctistupňový jihlavský Ježek.
28. 4. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Druhý ročník Českého pivního festivalu začne v pátek 22. května v 15.00 a skončí 31. května o půlnoci. Organizátoři to s návštěvníky myslí dobře a ví, že potřebují chodit do práce, proto vám ve všední den nikdo pivo před 3 hodinou odpolední nenatočí.

Pivo do skla, svíčková na porcelán a pivní zmrzlina do kornoutku

V sobotu a v neděli už vás ale rádi uvítají na oběd. Na ten si můžete zajít do jednoho z šesti velkokapacitních stanů s dřevěnou podlahou a kapacitou 1600 míst k sezení. Zapomeňte ale na tácky a pivo v kelímku, jíst se bude z porcelánu a pít ze skla. O vaše plná bříška se bude starat na 100 kuchařů a výčepních, o vaši pohodu pak na 200 děvčat a chlapců ve stylových krojích. V každém stanu na vás budou čekat speciality šéfkuchařů, rozhodně si ale nenechte ujít rožněného býka nebo pivní zmrzlinu.

Až vám ztěžknou nohy a ani hlava nebude nejlehčí, není nic lepšího než si dát pauzu a odpočinout si u doprovodného programu. Každý stan bude mít své vlastní podium s pestrým zábavním programem. Těšit se tak můžete na desítky kapel a dalších učinkujících.

Vstup: Zdarma
Festivalová měna: Pivní tolar (1 pivní tolar = 40 Kč)

Otevírací doba:

  • po–pá 15.00–24.00
  • so–ne 12.00–24.00

Přidat komentář