Co pod stromeček? Originálně zabalené víno

Co pod stromeček? Originálně zabalené víno
sdílet:
Nevíte si rady s výběrem vánočního dárku pro přátele? Darujte jim víno.

Láhev dobrého alkoholu dospělého vždy potěší. Punc originality svému dárku můžete dodat vtipným obalem. Skleněnou lahev obtočte barevnými lepicími páskami (seženete např. v IKEA, v papírnictvích nebo prodejnách Tchibo). Důležité informace z etikety přepište na visačku a tu přivažte ozdobnou stužkou k hrdlu lahve.

Pokud jste zručnější, můžete na lahev ušít ‚kabátek‘ z filcu a ten ozdobně prošít, popřípadě na ni nalepit látkové dekorace podle své fantazie. Anebo jednoduše lahev ovažte stuhou s velkou mašlí a přiložte k ní hezké osobní přání. Zima nahrává horkým nápojům. Pokud vaši přátelé rádi popíjejí svařené víno, darujte jim spolu s lahví červeného i směs koření a hezké skleněné pohárky.Jak víno vybrat


Řiďte se preferencemi svých přátel. Pokud jejich favority neznáte, kupte víno, které vy sami považujete za dobré. Spolehnout se můžete i na rady obsluhy v prověřených prodejnách s vínem. Blíží se konec roku, vedle nešlápnete s bublinkami. V Praze je nyní můžete koupit třeba v Prosekárně, která se specializuje na šumivé italské víno prosecco.


Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit