0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Oslavujte s jedinečnými svátečními drinky

Oslavujte s jedinečnými svátečními drinky
sdílet:

Vánoce jsou svátky plné dobrého jídla a pití. Připravujeme nevšední delikatesy, na kterých si společně s rodinou pochutnáváme. Co ale dodá svátkům ten správný šmrnc, jsou slavnostní drinky, jejichž popíjení vám s přáteli a rodinou zaručeně přinese očekávanou pohodu. Připravte si s námi třeba sladký Highlander nebo ostřejší Cointreau Granita a vychutnejte si jedinečné chvíle s nevšedními drinky v ruce.

Domácí koktejlový bar

Vytvořte si doma atmosféru jako v koktejlovém baru. Máme pro vás několik tipů na drinky, které připravíte snadno doma. Míchejte jako profesionál a užijte si tak spoustu zábavy při výrobě skvělých slavnostních drinků. Silvestrovská párty ve stylu koktejlového baru může být zároveň příjemným zážitkem pro všechny zúčastněné. Na začátek zkuste drink s výrazným dotekem exotiky.

Chcete-li drink skutečně nevšední a nechybí vám doma exotické Curacao, připravte si drink Night in Blue unikátní nejen svou barvou. Pro milovníky něčeho ostřejšího máme tip na dokonalý vyzrálý drink díky kombinaci likéru Cointreau s limetkou a pomerančovou kůrou. Komu naopak chuťově ladí spíše sladší drinky, tomu zaručeně přijde k chuti Highlander, koktejl plný známých chutí jahod a pomeranče s jemným dotekem skotské whiskey.  

 

Drink na přípitek

Většina z nás volí na přípitek bublinky. Pro slavnostní přípitek ke konci uplynulého roku a oslavě roku nového se bublinky jednoznačně hodí a patří mezi zažité přípitkové rituály. Ať už máte doma nachystané prosecco nebo pravé šampaňské, podívejte se s námi na netradiční míchané drinky vhodné pro slavnostní přípitek. Mezi naše favority na tento nevšední drink patří pravá mexická Margarita s tequilou.

Přípitek v podobě míchaného drinku vždy podávejte ve skleničkách k tomu určených, margaritu můžete připravit do skleničky na aperitiv, kterou z vrchu potřete limetkovou šťávou a takto potřenou sklenku obraťte do misky s mořskou solí. Do stejných skleniček, ovšem bez soli, můžete nachystat také drink jemný na pohled, avšak zdání klame, náš oblíbený Vanilla Cosmopolitan má vskutku ten správný říz. 

    

Nealkoholické drinky

Tipy na koktejly bez alkoholu rozhodně nesmí při oslavách Nového roku chybět. Budete-li chystat výše uvedený Highlander, stačí, když připravíte polovinu množství bez alkoholu a nealko koktejl je na světě. Pokud však připravujete drinky po děti nebo se vaše oslavy nesou v duchu nealkoholického popíjení, vyzkoušejte drink Tropický fizz, který vás přenese daleko do karibského baru. Děti i dospělé rozhodně nezklamete ani Melounovým opojením nebo Zelenou infuzí. Oba tyto drinky hýří barvami a jejich obrovským bonusem je nálož vitamínů pro podporu imunity. Připravte pro sebe a své blízké drinky naplněné zdravím.

Související články

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč