Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Proč si objednat roční předplatné časopisu Apetit s jedním z nejlepších ginů na světě?

Proč si objednat roční předplatné časopisu Apetit s jedním z nejlepších ginů na světě?
ZDROJ: Roční předplatné plus gin

Předplaťte si časopis Apetit na rok a jako bonus od nás získáte GIN22. Jedná se o dokonale jemný a vyvážený gin typu London Dry, který v sobě mísí vybrané suroviny jako grep, citrusovou kůru, heřmánek a lehce pikantní kubébový pepř. Pochází z dílny pražské craftové destilerie Garage22, která s ním sklidila řadu prestižních ocenění. Objednávat můžete zde.

Obliba ginu stoupá ve světě i v Česku, i proto se do výroby populárního destilátu pouštějí další výrobci. Garage22 je první řemeslná destilerie v Praze, která gin začala pálit v roce 2020 v prostoru holešovického Vnitroblocku, a její GIN22 se záhy zařadil mezi nejlepší na světě.

Díky unikátní kombinaci bylin se nám podařilo vytvořit specifický a komplexní produkt, který sbírá ocenění v Evropě i v USA,“ říkají majitelé palírny Martin Přibík a Ondřej Volák.

Proč si předplatit Apetit?

Kromě toho, že budete mít každé číslo za výhodnou cenu, budete mít i tu výhodu, že časopis najdete ve schránce dříve, než se objeví v prodeji. Nejnovější recepty můžete tedy vařit jako první!  

  • Recepty, které se v časopise objevují, vymyslely, nebo ověřily naše redaktorky. Abychom jídla mohli do časopisu vyfotit, uvaří je náš foodstylista Marek Všetečka, který recepty případně doladí. Můžete se tedy spolehnout, že podle našich receptů se vám jídla vždy podaří.  
  • Kromě receptů najdete v časopise i tipy na nové restaurace či potraviny, reportáže o zajímavých českých podnikatelích v gastornomii, rozhovory s šéfkuchaři a influencery, pohlednice ze zahraničí, ze kterých se dozvíte, co dobrého si dát v cizině, tipy na to, jak při vaření ušetřit, jaký spotřebič si pořídit a mnoho dalšího. 

Vždy budete u toho nejnovějšího z gastronomie, každý měsíc se dozvíte, jaké suroviny jsou sezónní a jak s nimi originálně naložit. Náš časopis tvoříme s láskou!

Skryt pre seznam
Negroni
Do 10 minut
Velmi snadné