V Brně vzniklo nové místo pro zážitkovou gastronomii

V Brně vzniklo nové místo pro zážitkovou gastronomii
sdílet:
V prostorách Domu umění města Brna na Malinovského náměstí vznikl nový koncept Leporelo+, který na jednom místě spojuje design shop, kavárnu a zážitkovou restauraci. Nový prostor umožní Brňanům zpestřit si návštěvu výstavy gastronomickým zážitkem.

Lokální produkty v restauraci


Restaurace Leporelo+ nabídne svým hostům každý den nový jidelní lístek. „Na výběr je několik jídel připravených z těch nejlepších surovin ze sezonní nabídky. Vždy jsou zastoupeny ryby, těstoviny, salát a drůbeží, vepřové, hovězí, telecí či jehněčí maso z prověřených lokálních chovů,“ uvedl Milan Dvořáček, šéfkuchař restaurace Leporelo+. Jedno jídlo z nabídky bude vždy vegetariánské. Od pondělí do pátku můžete v čase oběda vybírat z tříchodového poledního menu.

Pralinky v kavárně


Kavárna Leporelo+, další nový gastronomický počin v Domě umění města Brna, nabídne kromě kávy také dezerty a domácí čokoládové lanýže od Martina Rujzla Beránka, Petra Ocknechta i Milana Dvořáčka. Kavárna není jen prostorem k vychutnání kávy a sladkých delikates, ale také relaxační zónou, ve které se budou pořádat menší kulturní akce.

Kavárnu a restauraci najdete v Domě umění města Brna na Malinovského náměstí v Brně. Další informace na: www.leporeloplus.cz

Připravila Jana Kopřivová
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit