0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

V některých mlékomatech už seženete i máslo

V některých mlékomatech už seženete i máslo
sdílet:
V Česku v současné době funguje už 170 automatů na mléko. V některých automatech na Moravě prodejci rozšířili nabídku, a tak si tady můžete koupit také sýry, tvaroh nebo máslo.

Mediální souboj o mléko


V poslední době se v médiích strhla bitva o to, zda je mléko z automatů závadné, či nikoli. Někteří zemědělci tvrdí, že je zprávy v médiích poškodily. Ministerstvo zdravotnictví varovalo před možným přenosem bakteriálních a virových původců infekčních onemocnění. Přidal se i hlavní hygienik Michael Vít. Ale veterináři při kontrole automatů na žádné problémy nepřišli.

 

 


Jak obejít nízké výkupní ceny
Zemědělci s automaty na čerstvé mléko bojují proti nízkým výkupním cenám. Letos by měl jejich počet v Česku stoupnout až na čtyři sta, na příští rok se plánuje dorovnat počet až do tisícovky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle
  • Tipy redakce

Skoro bez vaření: 5 tipů na obědy do práce ve skle

Máme pro vás efektní recepty na jídla, která si můžete vzít s sebou do práce. Co je na nich nejlepší? Nevyžadují žádné zdlouhavé vaření předem, jednoduše navrstvíte vybrané suroviny a celou přípravu dokončíte, až v práci dostanete hlad. ...

Obchod Apetit