Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Žonglování s pizzou

Žonglování s pizzou

Výroba pizzy občas připomíná žonglérské vystoupení. Určitě už se vám to někdy stalo, sedíte v pizzerii, čekáte na jídlo a nemůžete spustit oči z mistra pizzaře, kterému nad hlavou létají neupečené placky. A pokud už jste někdy zkoušeli vyrobit pizzu sami doma, jistě víte, že trefit krásně kulatou a všude stejně tlustou pizzu je opravdové umění. A kdo takovou dokonalou pizzu umí v česku roztočit nejlépe? To se dozvíte na 1. mistrovství republiky v Pizza Free Style 19. listopadu!
19. 10. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Příprava pizzy je svým způsobem exhibice, zábavná show s obdivuhodnými žonglérskými výkony pizzařů. Soutěž, ve které hraje hlavní roli pizza a zručnost, se rozhodl uspořádat  kulinářský ateliér Ola Kala ve spolupráci s vyhlášenou italskou restaurací Aromi.

Pizza Free Style, 1. mistrovství republiky, proběhne v rámci Gastro festivalu Ostrava, výstavy potravinářských firem a soutěží v oboru gastro, na výstavišti Černá louka v Ostravě 19. listopadu od 15.00 hodin. Soutěžit budou kuchaři z řad profesionálů i amatérů a jejich výkony bude hodnotit majitel vyhlášené italské restaurace Aromi Riccardo Lucque, profesorka uměleckého cukrářství Mirka Slavíková a majitel kulinářského ateliéru Ola Kala Michal Nikodem. Fandit, inspirovat se, ale hlavně se pobavit může přijít každý.

Kromě mistrovství republiky v Pizza Free Style je pro návštěvníky Gastro festivalu Ostrava připraveno spoustu gastronomických zajímavostí, nejrůznějších klání kuchařů, cukrářů, barmanů i baristů a show hvězd české gastronomie. Na návštěvníky čekají ukázky vrcholové kuchařiny, ochutnávky více či méně obvyklých lahůdek i soutěže o ceny.

Přidat komentář