Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Apetit slaví 20 let: Vyberte nejkrásnější únorovou obálku všech dob a vyhrajte

Únorové obálky Apetitu
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Časopis Apetit bude mít v květnu 20. narozeniny! Kulaté výročí je třeba oslavit, proto slavíme už od začátku roku. Celý rok vám budeme prostřednictvím tištěných vydání i na webu připomínat ikonické recepty, trendy a osobnosti, s nimiž jsme za 20 let spolupracovali. Navíc můžete každý měsíc hlasovat o nejkrásnější obálku za uplynulá léta. Každý měsíc navíc vylosujeme tři hlasující, kteří získají za odměnu kuchařku!

Apetit jako první český časopis o jídle měl vlastní redakční kuchyni, kde se zkoušely recepty a kde se všechna jídla připravovala. Byl průkopnický, odvážný a hlavně srozumitelný. Dodával lidem kuráž.

Díky precizně popsaným receptům se lidé nebáli začít péct vlastní chleba nebo složitější dezert, věděli, kde nakoupit exotické suroviny a koření. Experimentovali a ochutnávali nová jídla nebo zkoušeli svoje oblíbená vylepšit. Apetit inspiroval, ale také mnoho věcí vysvětloval a zahrnoval čtenáře spoustou tipů a rad, které v kuchařkách tak často chyběly. Dodnes nám lidé píšou, jak moc pro ně Apetit znamenal a znamená.

Doba se změnila, Apetit zůstává. Na stáncích, v knihkupectvích, na webu i sociálních sítích. Snažíme se vámi být všude a se stejným nadšením a úsilím vám vždy být dobrým průvodcem a společníkem na vaší gastronomické cestě. 

Víme, že je mezi vámi mnoho „pamětníků“, kteří s námi věrně putují od úplných začátků. Pro vás bude naše hlasování o nejhezčí titulní stranu nostalgickou výpravou do minulosti. Musíme přiznat, že i pro nás je velmi zajímavé ohlédnout se zpět, jakou cestu jsme za posledních 20 let ušli.

Lednové hlasování už máme za sebou. S přehledem zvítězilo lednové číslo z roku 2008, jehož obálku zdobil citronový cheesecake. V únoru to vypadá na velký souboj masa, koblih, valentýnských dezertů a palačinek! Která únorová titulka si za ta léta získala vaše srdce?

Hlasujte o nejkrásnější únorovou obálku a vyhrajte kuchařku

Zavzpomínejte si s námi a zvolte každý měsíc tu nejkrásnější! Tři z vás každý měsíc za účast hlasování odměníme kuchařkou.

Únorové hlasování bylo ukončeno.

Výherci:

  • Marek Holub
  • Nikola Sikorová
  • Kamila Holubcová
Skryt pre seznam

Zdroj: Apetit

Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín