Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Velikonoční klasika se zárukou

Velikonoční klasika se zárukou

Dejte se bez obav do velikonočního pečení! Letos vám konečně odpadnou starosti, zda vykyne mazanec a beránek se vyklopí z formy, a nebudete muset řešit, čím potěšit malé koledníky.
28. 3. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Bleskový mazanec pro začátečníky


Upečte si mazanec bez kynutí. Je snadný, vláčný a hotový raz dva. Bochánek z tvarohu na rozdíl od kynutého mazance před pečením nenařezávejte do kříže, i když to velí tradice. V místě naříznutí by mohl prasknout a rozjet se do stran. I bez typického kříže však bude voňavý a plný rozinek a mandlí stejně jako kynutá klasika. (recept)

Beránek, který nezůstane ve formě


Celé dva dny jsme pro vás ladili recept na velikonočního beránka, který jde snadno vyklopit z formy. Je krásně nadýchaný, nedusí a díky šlehačkovému těstu nejen skvěle chutná, ale vyniknou na něm i všechny detaily formy. Stačí jen uvázat mašli a lehce pocukrovat… (recept)

Perníčky pro malé koledníky


Medové perníky z tmavé žitné mouky jsou měkké hned po upečení. Můžete je použít jako dekoraci a jejich přípravou zabavit během volných velikonočních dnů děti. Nabídněte je koledníkům místo kupovaných sladkostí. Veselé jarní tvary jsou skvělé pro chuť i pro oko. (recept)

Fotogalerie: Velikonoční klasika se zárukou

Přidat komentář