Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
5 večeří pozdního léta

5 večeří pozdního léta

Prázdniny jsou za námi, ale podle kalendáře nám ještě zbývá pár letních týdnů. Pojďme si je pořádně vychutnat!
9. 9. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Rajčata, papriky, pórek, saláty, bylinky, houby – teprve nyní nastala ta pravá sklizeň čerstvých plodů, se kterými je radost vařit. Využijte je při přípravě jednoduchých večeří v pracovním týdnu.

Kuřecí prsa na liškách


Nevýrazné kuřecí maso dokonale ochutí portské víno, česnek a tymián. Žlutooranžové lišky v lese s jistotou poznáte. Vynikají skvělou chutí a především pevnou konzistencí. Svůj tvar si zachovávají i po tepelné úpravě. Nerozvařují se, ani nerozpadají. V tomto receptu je můžete nahradit i jinými lesními houbami nebo hnědými žampiony. (recept)

Papriky s klobáskou, kukuřičkami a sýrem


V sezoně dejte přednost tuzemským paprikám, jsou plné cenných vitaminů a minerálních látek. Do třiceti minut jíte! (recept)

Makrela s kari bramborami


Využijte toho, že jsou brambory právě po sklizni, a nakrájejte je i se slupkou. Skrývá se pod ní nejvíc chuti a vitaminů. (recept)

Penne ricce s bylinkovým pestem


Naprosto nezvykle si v tomto jídle nedopřejete salát čerstvý, ale tepelně upravený. Těstoviny provoní petrželka a tymián. (recept)

Polévka z rajčat a červené řepy


Takhle chutná zeleninová zahrada. Polévku můžete doplnit vypečenou slaninou, a to na plátky nebo na kostičky. Opéct ji můžete společně s krutony na plechu. (recept)

Přidat komentář