0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

5× oběd v krabičce

oběd v krabičce
ZDROJ: Flickr.com
sdílet:

Přešla vás chuť na hotovky z restaurací a hospod? Připravte si oběd s sebou. Všechna jídla budou fungovat také jako jednoduchá večeře v pracovním týdnu.

 • Tuňákové kapsy pita
  Celozrnné pečivo naplňte tuňákovými placičkami s bramborem, rajčaty a ledovým salátem. Originální chuť ještě doplní hummus ochucený citronem a česnekem.
 • Kořeněná kuřecí křídla a zelenina
  Vezměte je s sebou nejen do práce, ale také na výlet či na piknik. Kuře i zeleninu skvěle doplní bylinkový salátový dip.
 • Krémový těstovinový salát
  Bezmasý oběd si připravíte předem, ráno jen popadnete krabičku, a v poledne si skvěle pochutnáte. Pro děti vynechte chilli, jídlo by pro ně bylo příliš pikantní.
 • Kuřecí twister
  Rolky plněné zeleninou a masem vypadají možná exoticky, ale připravíte je snadno a rychle. Navíc se tenhle úžasný pokrm snadno přenáší.
 • Havajské pizzové rolky
  Slané pečivo s oblíbenou náplní můžete místo pečení zamrazit – budete tak mít v zásobě pohoštění pro nečekanou návštěvu.

Související články

Čerstvé jídlo do školy i do práce
 • Tipy a triky

Čerstvé jídlo do školy i do práce

Chcete zabalit dětem něco na svačinu, ale bojíte se, že ovoce či sendviče v horkém dni nevydrží čerstvé? Zkuste náš malý trik.   ...
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit nejdokonalejší rýžový nákyp
 • Tipy a triky

Jak připravit nejdokonalejší rýžový nákyp

Pomůžeme vám zahnat vzpomínku na nepopulární nákyp ze školní jídelny. Rýžový nákyp podle našeho návodu je krásně vláčný a nadýchaný. Zkrátka takový, že ho klidně můžete servírovat jako dezert, když přijde návštěva. ...

Obchod Apetit