Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Chili míří do StarDance: Za těch pár hodin už se rozjíždějí hejty, jsem ale na tom teď psychicky úplně jinak než po Survivoru, říká v rozhovoru

Chili Ta Thuy
ZDROJ: Foto: Karolína Waberová, Se souhlasem Chili Ta Thuy
sdílet:

Po Josefovi Maršálkovi míří do StarDance další celebrita ze světa gastronomie. Tentokrát se o titul nejlepší tanečního páru utká po boku profesionálního tanečníka také kuchařka a influencerka Chili Ta Thuy. Zajímalo nás, jak zvládne účinkování v show skloubit se svými dalšími aktivitami a jestli se něčeho obává? 

Věděla jsi, že tě chce Česká televize do StarDance?
Vůbec, ani ve snu mě to nenapadlo, sama jsem byla překvapená, když mi zavolali. Úplnou náhodou na začátku roku Martin, člen mého týmu, říkal, že by bylo super, kdybych byla ve StarDance. Já jsem ho ale hned vracela na zem a říkala mu, že není pravděpodobné, že by mě někdy vybrali.

Jaké jsi měla pocity, když ti zavolali?
Vlastně docela smíšené. Když mi volali, zrovna jsme s mým týmem natáčeli video, takže všichni začali strašně jásat. Já jsem z toho byla v šoku, nevěděla jsem, co si o tom mám myslet, protože mě zajímalo, na základě čeho mě vybrali. Věděla jsem, že to bude náročné fyzicky, psychicky a časově. 

Skryt pre seznam

Potvrdila jsi účast hned?  
Rozhodně jsem neřekla hned ano, protože po Survivoru jsem se zapřísáhla, že už do žádné show nikdy nepůjdu, protože ta vlna nenávisti byla velká. Na druhou stranu jsem za tu zkušenost hrozně vděčná. Fakt mi to změnilo život.  Já věřím, že když se má člověk naučit něco významného, tak je to skrz příkoří a překážky, přesně takové výzvy vždycky poodhalí, kdo jsi a otestují tvůj charakter. 

Co taková show všechno obnáší? 
Show předchází půlroční příprava a účinkující mají pět hodin tréninky každý den. Byla jsem trochu nervózní z toho, když jsem se dozvěděla, že je to fakt vysílané živě. Teď jsem ale příjemně napjatá, že jdu do něčeho, z čeho mám trochu respekt a strach, takové výzvy miluju.  

Máš s tancem nějaké zkušenosti?  
Já tanec miluju a tancuji od malička, byť teda úplně jiný druh, street dance a hip hop. Navíc hraji americký fotbal, kde jsou ty pohyby taky, ale spíš prudké a agresivní. Takže jsem zvědavá, jak se mi tam povede.  

Jak jsi říkala, bude to poměrně psychicky náročné, jsi na to připravená?
Já jsem na tom teď psychicky úplně jinak, než jsem byla třeba když jsem šla do Survivoru a myslím si, že mě jen tak už něco nerozhodí. Teď už vím, kdo jsem. Samozřejmě očekávám, že s tím budou spojené nějaké hejty, které už se za těch pár hodin rozjíždí. 

Jak dobře znáš StarDance, koukáš na show někdy?  
Dívala jsem se na to jako mála, když jsme přijeli s rodiči do Čech a hrozně jsem k tomu pořadu, těm účinkujícím a moderátorům vzhlížela. Je to hezký pocit, že toho teď můžu být součástí. 

Jak budeš stíhat svoje ostatní aktivity?
Myslím si, že to bude těžký, ale zároveň jsem ve fázi života, kdy na nic nejsem sama, mám svůj pracovní tým, přátelé a rodinu, kteří mě v tom podpoří a ať už přijde cokoliv. 

Mám toho hodně, ale naučila jsem se na spoustu věcí říkat ne. Ty věci, které teď dělám mi dávají smysl a už moc neplýtvám časem. A navíc, já opravdu věřím tomu, že štěstí přeje připraveným a já se na to opravdu chci dobře připravit, udělat nějakou práci dopředu, aby to, až začnou tréninky, můj tým zvládl úplně v pohodě a nic se nesesypalo. 

Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín

Tajemství al dente aneb Jak uvařit těstoviny jako Italové
  • Jak na to

Tajemství al dente aneb Jak uvařit těstoviny jako Italové

Italové mají k vaření těstovin velmi odpovědný přístup. Správně uvařené těstoviny jsou totiž „al dente“ – tedy tak, aby byly na skus pevné. Pokud jsou měkké a nekladou při skousknutí žádná odpor, někde jste udělali chybu. Jestli chceste...
Doba plastová: Které potraviny obsahují nejvíce mikroplastů
  • Zdraví a výživa

Doba plastová: Které potraviny obsahují nejvíce mikroplastů

Mikroplasty jsou všechny plastové částečky nejrůznějších velikostí menší než pět milimetrů.  Vznikají rozkladem plastů a pronikají i do potravního řetězce. Podle nedávné studie bylo na přítomnosti mikroplastů pozitivně testováno 90 %...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč