0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Nechte v restauraci vzkaz

Nechte v restauraci vzkaz
sdílet:
Oněměli jste při návštěvě v restauraci úžasem, nebo hrůzou? Vezměte si s sebou příště Mapovník a nechte na stole vzkaz se svým komentářem.

Mapovník je malý aršík s dvaceti kartičkami, který pro vás připravili na Scuk.cz. Slouží k vašemu osobnímu mapování úrovně podniků. Jak to funguje? Do svého Mapovníku si označíte podnik a své hodnocení. A obsluze necháte na stole kartičku, ve které vyplníte, jak jste byli spokojeni s prostředím, servisem a celkovou kvalitou podniku. Pokud chytnete básnickou slinu, můžete přidat i krátké slovní hodnocení a pochválit skvělou pěnu na cappuccinu nebo vynadat nabručenému číšníkovi.

Kartičky k mapování podniků si můžete zadarmo vyzvednout v prodejnách Mall.cz (Praha, Brno, Ostrava). Ve výjimečném případě (pokud bydlíte v malé vesnici či městě) k vám mohou dorazit poštou. Tak směle do toho – dejte restauracím najevo, jak jste byli spokojeni a že se špinavým ubrusem na stole vám jídlo opravdu nechutná! Více informací k Mapovníkům najdete na Scuk.cz.
 

Připravila Jana Kopřivová
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit