Nejíte kapra? Treska tmavá překvapí lahodnou chutí. A teď i cenou!

Nejíte kapra? Treska tmavá překvapí lahodnou chutí. A teď i cenou!
sdílet:
Štědrovečerní tabule bez ryby? Pro většinu z nás něco nemyslitelného – bez smaženého kapra a salátu by Vánoce nebyly úplné. Česká klasika je samozřejmě kapr. Ale co když ho nejíte? Někomu vadí jeho chuť, někdo má obavy, že mu zaskočí kůstka.

Zkuste změnu – připravte letošní štědrovečerní večeři z tresky tmavé. Její maso je téměř bez kostí, voní mořem a má výbornou chuť. V trojobalu je nepřekonatelná, ne nadarmo je nejpoužívanější mořskou rybou při výrobě kvalitních rybích prstů (tedy těch z celých filet, nikoli z mletého masa). Ze stejných důvodů je v Anglii treska tmavá základem legendárního pokrmu fish and chips – každý rok se tam připraví na 130 milionů porcí této tradiční ostrovní pochutiny.

Čistá voda, přirozený lov, rychlé zpracování

Treska tmavá, jedna ze tří nejprodávanějších ryb světa, patří mezi nejoblíbenější i na BonFood.cz. Pro svou univerzálnost (dá se vařit, péct, grilovat, dusit i smažit) se prodává celý rok. V období před Vánocemi ovšem její prodeje vyskočí na dvojnásobek. Na BonFood.cz nabízíme filety z tresky lovené v čistých vodách kolem Islandu a hluboce zamrazené ihned po výlovu na lodi. Při zpracování nejsou přidávány žádné konzervanty nebo chemické přísady, maso neobsahuje žádnou přidanou vodu, což je bohužel „oblíbený“ nešvar při prodeji ryb v obchodech.

Treska na talíři? Příjemná chuť a minimum kostí

Jak už její jméno napovídá, má treska tmavá tmavší maso. Na štědrovečerním stole tak spolehlivě nahradí vánočního kapra všem lidem, kteří si v tento výjimečný den chtějí dopřát rybu, ovšem chtějí se vyhnout riziku v podobě kůstek. Těch má treska tmavá totiž opravdu naprosté minimum, není se tedy třeba obávat cesty na pohotovost.

Akce pro čtenáře Apetitu: Treska tmavá 1 kg za 199 Kč (sleva ze 362 Kč/kg)

Výjimečná předvánoční sleva platí pouze několik dnů (do 1. 11., do půlnoci), žádné další omezení není – kolik objednáte, tolik vám naší vlastní dopravou dovezeme. Každé balení tresky je zatavené v sáčku, v mrazničce vydrží i několik měsíců bez změny struktury a chuti. Objednejte si na BonFood.cz tresku tmavou za jedinečnou cenu!

Obchod Apetit