Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Tip na dárek: šálek kávy v několika podobách

Tip na dárek: šálek kávy v několika podobách

Bez kávy ráno nevstane a s kávou propluje celým dnem? Dopřejte svému milovníkovi kávy dárek, který je pro něj jako stvořený. Vybrat můžete kávový set, kávovou knihu nebo kávový kurz.

8. 12. 2011 | Autor: redakce Apetitu

Sada pro domácí přípravu kávy


Protože bychom bez kávy někdy nenapsali ani řádku, zaujala nás kávová sada pražírny Doubleshot. Najdete v ní vybavení pro domácí přípravu kávy od japonské firmy Hario. Ta se stala uznávaným pojmem i mezi kavárenskými profesionály. Set obsahuje 350 g čerstvě pražené kávy, ruční mlýnek k jejímu namletí, keramický filtr, 50 kusů papírových filtrů a hrnek, abyste si měli v čem kávu připravit. Ozdobnou papírovou krabici, která celý set ukrývá, zdobí ilustrace cesty kávového zrnka z plantáže až do šálku voňavého nápoje. Set pro domácí přípravu kávy můžete objednat na www.doubleshot.cz. Stojí 1690 Kč.

Kniha o kávě


Baristka Petra Veselá napsala Knihu o kávě, ve které vás seznámí s historií kávy. Dozvíte se o tom, jak se dostala do celého světa, jak se pěstuje, zpracovává a praží. Kávomilci zjistí, že existují různé druhy a odrůdy kávy a každá z nich má svou specifickou chuť. Věděli jste, že to, jak káva chutná, ovlivňuje také pražení, mletí, její uchovávání? V knize nechybějí ani recepty na kávové nápoje včetně několika originálních, které vytvořila sama autorka. Knihu o kávě koupíte na www.smartpress.cz za 399 Kč.

Kávový kurz


Zajímavý dárek pro všechny, kteří mají kávu rádi, nebo i pro ty, kteří zatím nevědí, jak chutná kvalitní a zdravě připravený šálek kávy, je kávový kurz. Obdarovaný se může nechat zasvětit do alternativních metod přípravy povzbuzujícího nápoje, jako jsou french press, vacuum pot, aero press a drip. Kurz stojí 1590 Kč. Poukazy si můžete objednat na www.kavovyklub.eu.

Připravila Jana Kopřivová

REKLAMA

Přidat komentář