Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Čokoládové muzeum hledá nejstarší čokoládu

Čokoládové muzeum hledá nejstarší čokoládu

Máte-li doma putovní čokoládový dárek nebo jste při úklidu objevili čokoládu po babičce, přihlaste ji do soutěže. Pražské muzeum čokolády Choco-Story Praha totiž vyhlásilo soutěž o nejstarší originálně zabalenou čokoládu. Vítěze odmění víkendem v belgických Bruggách nebo 15 000 korunami. Druhá cena je finanční obnos v hodnotě 10 000 Kč, za třetí místo obdrží vítěz 5000 Kč.
29. 1. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Výrobky z čokolády, které chcete do soutěže přihlásit, musejí být starší 20 let. Do muzea je můžete buď přinést, nebo je můžete zaslat poštou na adresu: Choco-Story Praha, Celetná 10, 110 00 Praha 1. A nezapomeňte připsat kontakty, nejlépe svoji adresu, telefon a e-mail. Každý účastník soutěže obdrží poštou dvě volné vstupenky do Choco-Story Muzea. Své historické čokolády můžete nosit až do 5. dubna.

Čokoládové výrobky bude posuzovat Choco-Story team a odborný poradce, sběratel čokoládových obalů Stanislav Krámský. Vítězové soutěže budou oznámeni 17. dubna 2009 na velikonočním setkání v muzeu. Čokolády, které se umístí na prvních třech místech, se stanou trvalými exponáty Choco-Story Praha, ty ostatní budou součástí výstavy šest měsíců.

Návštěvníci si mohou v muzeu, které se inspirovalo tradicí belgických výrobců čokolády, prohlédnout nádobí, v němž se čokoláda vařila, poučit se o jejím užitku pro lidský organismus nebo si osvojit i její přípravu. Znalce čokoládové historie pak prý může potěšit unikátní sbírka obalů na čokoládu.

Přidat komentář