Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Představujeme kuchařku Studené večeře: Na chleba s máslem zapomeňte, s nášimi recepty budete večeřet jako králové

Kuchařka Studené večeře
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Kuchařka Studené večeře přináší inspiraci na dny, kdy nestíháte nebo nechcete večer vařit. V knize najdete téměř stovku receptů na sendviče a pomazánky, saláty, misky hojnosti, studené polévky, tradiční jídla ze syrového masa a ryb nebo omáčky bez vaření. Příprava receptů je tak snadná, že většinou nemusíte zapnout sporák nebo troubu. Díky knize už nikdy nebudete mít pocit, že v rámci rychlých studených večeře točíte neustále dokola ta samá jídla.

V kapitole sendviče a pomazánky poradíme, jak obložené pečivo skládat, čím jej plnit nebo mazat a jak dochucovat – získáte tipy na nejrůznější dipy, omáčky a pomazánky.

Své favority najdete i mezi saláty, kde snadno využijete zbytky masa z předešlého dne. Do kuchařky jsme vybrali takové saláty, které poslouží jako plnohodnotná večeře a nebudete po nich mít hlad. Najdete zde zeleninové i těstovinové saláty, a přidáváme i recepty na zálivky. Svoji kapitolu mají i misky hojnosti – variace na salát, kdy do každé misky naskládáte spoustu zdraví prospěšných surovin.

Skryt pre seznam

Studené polévky přinesou osvěžení v teplých dnech. V kapitole najdete klasiku, jako je španělské gazpacho, polévku vichyssoise, ale také okurkovou polévku s krevetami nebo jahodové gazpacho.

Své místo v kuchařce mají i maso a rybí plody, které se podávají zasyrova. Nechybí oblíbený tatarák, ceviche ani suši. Kuchařku uzavírá kapitola omáček bez vaření, které připravíte během chvilky.

Kuchařka Studené večeře vám pomůže s rychlými večeřemi během celého roku. Je variabilní – především sendviče nebo saláty můžete obměňovat podle chuti. Přidáváme i spoustu dalších tipů na recepty z našeho webu Apetitonline.cz.

Studené večeře – Inspirace na rychlá jídla po celý rok
Kuchařka vychází 23. května 2024.

V kuchařce Studené večeře najdete tyto kapitoly:

  • Sendviče a pomazánky

  • Pestré saláty

  • Misky hojnosti

  • Studené polévky

  • Tatarák & spol.

  • Omáčky bez vaření

Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín

KVÍZ: Poznáte podivné pokrmy a jídla s krkolomnými názvy?
  • Kvízy

KVÍZ: Poznáte podivné pokrmy a jídla s krkolomnými názvy?

Už jste někdy slyšeli například názvy hákarl, chačapuri, casu marzu? Pokud jste zvídaví milovníci netradičních chutí, pak je tu pro vás náš kvíz. Vyzkoušejte si, jak dobře se vyznáte v krkolomných názvech! Třeba vás překvapí, kolik...