Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Fialové smoothie

Borůvky a ostružiny jsou zářivými hvězdami tohoto smoothie! Mají nízký glykemický index, obsahují spoustu prospěšných látek a ta chuť! Dokonalost! Přidejte jogurt pro extra porci proteinů a vápníku! Čerstvá máta je pomyslnou třešničkou, která dodá vašemu smoothie svěží nádech.

Autor:
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Náročnost: Velmi snadné
Počet porcí: Na 1 porce
Doba přípravy: Do 10 minut
P
Nápoj

Ingredience

  • 1/2 hrnku borůvek 
  • 1/2 hrnku ostružin 
  • pár lístků máty
  • 1 kelímek řeckého jogurtu (tedy 125-150g)

Příprava jídla

1 Všechny ingredience vložte do přístroje Catler PB 4050 a mixujte dohladka.

NĚCO NAVÍC

 • Borůvky jsou superpotravinou dneška! Mají celou řadu prospěšných vlastností. Jsou silnými antioxidanty, mají vysoký obsah vitaminu C, E a železa, přispívají ke snížení cholesterolu a tuku v krvi, atd.
 • Smoothie můžete naředit živočišným, rostlinným nebo ořechovým mlékem, vodou nebo kokosovou vodou podle chuti.
 • Pokud máte raději sladší smoothie, můžete ho dosladit medem či agávovým nebo rýžovým sirupem.
 • Do smoothie můžete přidat kapku oleje (pokud smoothie neobsahuje jiný zdroj tuku) pro lepší vstřebávání v tucích rozpustných vitaminů.

 

Smoothie mixér Catler PB 4050

Výživné nápoje z ovoce a zeleniny jsou skvělým obohacením každodenního jídelníčku. Při jejich přípravě oceníte praktický smoothie mixér Catler PB 4050, který šťavnaté plody, ořechy či semínka za pár okamžiků zpracuje do jemných nápojů. Vy si nejen pochutnáte, ale zároveň tělu dodáte spoustu živin a brzy podlehnete smoothie mánii!

Díky přístroji PB 4050 vytvoříte ta nejjemnější smoothie - nejjemnější smoothie je i nejchutnější a lehce stravitelné! 

Tajemnou přísadou, která stojí v pozadí úspěšné přípravy hustého a chutného krémového nápoje z ovoce a zeleniny, je smoothie mixér Catler PB 4050 s dostatečně velkým výkonem a kvalitními noži, který získal designové ocenění Red Dot. Hravě si poradí s celými kusy plodů i kostkami ledu, které se používají při přípravě osvěžujících verzí. Dokonale hladké konzistence mixovaných potravin dosáhne díky kombinaci unikátního nožového systému Kinetix™, který kopíruje tvar dna nádoby a vytváří podmínky potřebné pro dokonalé rozmixování všech vložených potravin, a výkonného 1000W motoru. Smoothie mixér Catler PB 4050 zpracuje i jemné listy salátů či bylinek, což ocení zejména milovníci tzv. zelených smoothies.

Součástí přístroje je speciální nádoba na sekání a drcení, vyrobená z odolné nerezové oceli, která je primárně určena k mixování semínek, ořechů a koření. V balení nechybí ani dva praktické uzavíratelné hrnky o objemu 500 ml a jedna nádoba o objemu 700 ml, všechny vybaveny víčkemNa zdravém nápoji si tak můžete pochutnat nejen doma, ale i v práci či na cestách. Všechny tři nádoby jsou vyrobeny ze speciálního BPA free materiálu Tritan™ a odolají nejen stovkám cyklů v myčce nádobí, ale i nárazům a poškrábání.

Nahlásit chybu v receptu

Ochutnejte také

Žluté smoothie

Zelené smoothie

Oranžové smoothie

Červené smoothie

Kakaové smoothie

Komentáře

Obrazek uzivatele
Dobrý večer, nemohu se prokousat k vašim zasvěceným radám. Můžete mi prozradit, odkud pochází talíř ze strany 27 (karamelizované vepřové s nudlemi) z posledního vydání apetitu?
Obrazek uzivatele
Dobrý den,
mám za to, že se jedná o talíř Amélie z prodejny À la Maison:
http://www.alamaison.cz/vysledky-vyhledavani?qs=am%C3%A9lie&x=0&y=0

Přidat komentář