Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo
3.7/5 Počet hodnocení: 10
Do 10 minut Velmi snadné Na 2 porce

Nutriční hodnoty (celý recept)

Energie 376 kcal
Bílkoviny 5 g
Sacharidy 79 g
Tuky 1 g
Vláknina 8 g
Uvedené kalorické hodnoty pokrmů jsou pouze orientační a vychází z průměrných hodnot jednotlivých surovin.

Tohle zářivé exotické smoothie vás po ránu nejen nabije optimismem, ale zároveň prospěje celému vašemu tělu! Pořádná porce energie, vitaminů, minerálů a vlákniny je přesně to, co po ránu potřebujete.

Suroviny

mango 1 hrnek
oloupané a nakrájené na kousky
ananas 1 hrnku
oloupané a nakrájené na kousky
okurka 1 hrnku
oloupané a nakrájené na kousky
máta lístků

Postup

1

Všechny ingredience vložte do přístroje Catler PB 4050 a mixujte dohladka.

NĚCO NAVÍC

Kurkuma nejen propůjčí vašemu oblíbenému smoothie ještě zářivější žlutý odstín, ale zároveň prospěje vašemu zdraví! Jsou jí přisuzovány i mnohé přímo zázračné účinky. Ne všechny byly vědecky prokázány, ale jisté je, že působí protizánětlivě, antioxidačně, a dokonce napomáhá snížení hladiny cholesterolu v krvi.Smoothie můžete naředit živočišným, rostlinným nebo ořechovým mlékem, vodou nebo kokosovou vodou podle chuti.Pokud máte raději sladší smoothie, můžete ho dosladit medem či agávovým nebo rýžovým sirupem.Do smoothie můžete přidat kapku oleje (pokud smoothie neobsahuje jiný zdroj tuku) pro lepší vstřebávání v tucích rozpustných vitaminů.

Smoothie mixér Catler PB 4050

Výživné nápoje z ovoce a zeleniny jsou skvělým obohacením každodenního jídelníčku. Při jejich přípravě oceníte praktický smoothie mixér Catler PB 4050, který šťavnaté plody, ořechy či semínka za pár okamžiků zpracuje do jemných nápojů. Vy si nejen pochutnáte, ale zároveň tělu dodáte spoustu živin a brzy podlehnete smoothie mánii!

Díky přístroji PB 4050 vytvoříte ta nejjemnější smoothie - nejjemnější smoothie je i nejchutnější a lehce stravitelné!

Tajemnou přísadou, která stojí v pozadí úspěšné přípravy hustého a chutného krémového nápoje z ovoce a zeleniny, je smoothie mixér Catler PB 4050 s dostatečně velkým výkonem a kvalitními noži, který získal designové ocenění Red Dot. Hravě si poradí s celými kusy plodů i kostkami ledu, které se používají při přípravě osvěžujících verzí. Dokonale hladké konzistence mixovaných potravin dosáhne díky kombinaci unikátního nožového systému Kinetix™, který kopíruje tvar dna nádoby a vytváří podmínky potřebné pro dokonalé rozmixování všech vložených potravin, a výkonného 1000W motoru. Smoothie mixér Catler PB 4050 zpracuje i jemné listy salátů či bylinek, což ocení zejména milovníci tzv. zelených smoothies.

Součástí přístroje je speciální nádoba na sekání a drcení, vyrobená z odolné nerezové oceli, která je primárně určena k mixování semínek, ořechů a koření. V balení nechybí ani dva praktické uzavíratelné hrnky o objemu 500 ml a jedna nádoba o objemu 700 ml, všechny vybaveny víčkem. Na zdravém nápoji si tak můžete pochutnat nejen doma, ale i v práci či na cestách. Všechny tři nádoby jsou vyrobeny ze speciálního BPA free materiálu Tritan™ a odolají nejen stovkám cyklů v myčce nádobí, ale i nárazům a poškrábání.

Apetit magazín

Doba plastová: Které potraviny obsahují nejvíce mikroplastů
  • Zdraví a výživa

Doba plastová: Které potraviny obsahují nejvíce mikroplastů

Mikroplasty jsou všechny plastové částečky nejrůznějších velikostí menší než pět milimetrů.  Vznikají rozkladem plastů a pronikají i do potravního řetězce. Podle nedávné studie bylo na přítomnosti mikroplastů pozitivně testováno 90 %...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč