Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Apetit slaví 20 let: Zvolte nejkrásnější březnovou titulku, můžete vyhrát kuchařku z edice Apetit

Březnové obálky Apetitu
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Časopis Apetit oslaví v květnu 2024 už 20. narozeniny! Protože takové výročí už stojí za pořádnou oslavu, rozhodli jsme se, že budeme slavit v průběhu celého roku. A tak vám budeme prostřednictvím tištěných vydání i na webu připomínat ikonické recepty, trendy a osobnosti, s nimiž jsme za 20 let spolupracovali. Navíc můžete každý měsíc hlasovat o nejkrásnější obálku za uplynulá léta. Tři z vás každý měsíc vylosujeme a odměníme kuchařkou z edice Apetit. 

Apetit je tu s námi už 20 let. Řada z nás díky němu začala vařit, péct a především milovat jídlo a vše kolem něj. Jídlo a vaření totiž nemusí být pouze nutnost a obtíž, je to koníček a životní styl. 

Doba se za těch 20 let změnila, Apetit zůstává. Na stáncích, v knihkupectvích, na webu i sociálních sítích. Snažíme se vámi být všude a se stejným nadšením a úsilím vám vždy být dobrým průvodcem a společníkem na vaší gastronomické cestě. 

Víme, že je mezi vámi mnoho „pamětníků“, kteří s námi věrně putují od úplných začátků. Pro vás bude naše pravidelné hlasování o nejhezčí obálku nostalgickou výpravou do minulosti. Musíme přiznat, že i pro nás je velmi zajímavé ohlédnout se zpět, jakou cestu jsme za posledních 20 let ušli.

V lednovém hlasování s přehledem zvítězilo lednové číslo z roku 2008, jehož obálku zdobil citronový cheesecake. V únoru jste jednoznačně zvolili lásku! Hlasování totiž s převahou ovládla titulní strana z roku 2018, na které se skví roztomilé valentýnské vanilkové cupcaky s máslovým krémem. V březnu se o vaši přízeň budou ucházet svěží jarní recepty se zelenými lístky. Nebo snad zvítězí některý ze dvou sladkých zástupců?

Hlasujte o nejkrásnější březnovou obálku a vyhrajte kuchařku

Zavzpomínejte si s námi a zvolte každý měsíc tu nejkrásnější! Tři z vás každý měsíc za účast hlasování odměníme kuchařkou.

Březnové hlasování bylo ukončeno. Nyní se můžete zapojit do hlasování dubnového.

Všem děkujeme za účast v hlasování. Výherci:

  • Lenka Šilhánková
  • Jitka Bambasová
  • Kateřina Danišová
Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín