Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Apetit slaví 20 let: Zvolte nejkrásnější březnovou titulku, můžete vyhrát kuchařku z edice Apetit

Březnové obálky Apetitu
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Časopis Apetit oslaví v květnu 2024 už 20. narozeniny! Protože takové výročí už stojí za pořádnou oslavu, rozhodli jsme se, že budeme slavit v průběhu celého roku. A tak vám budeme prostřednictvím tištěných vydání i na webu připomínat ikonické recepty, trendy a osobnosti, s nimiž jsme za 20 let spolupracovali. Navíc můžete každý měsíc hlasovat o nejkrásnější obálku za uplynulá léta. Tři z vás každý měsíc vylosujeme a odměníme kuchařkou z edice Apetit. 

Apetit je tu s námi už 20 let. Řada z nás díky němu začala vařit, péct a především milovat jídlo a vše kolem něj. Jídlo a vaření totiž nemusí být pouze nutnost a obtíž, je to koníček a životní styl. 

Doba se za těch 20 let změnila, Apetit zůstává. Na stáncích, v knihkupectvích, na webu i sociálních sítích. Snažíme se vámi být všude a se stejným nadšením a úsilím vám vždy být dobrým průvodcem a společníkem na vaší gastronomické cestě. 

Víme, že je mezi vámi mnoho „pamětníků“, kteří s námi věrně putují od úplných začátků. Pro vás bude naše pravidelné hlasování o nejhezčí obálku nostalgickou výpravou do minulosti. Musíme přiznat, že i pro nás je velmi zajímavé ohlédnout se zpět, jakou cestu jsme za posledních 20 let ušli.

V lednovém hlasování s přehledem zvítězilo lednové číslo z roku 2008, jehož obálku zdobil citronový cheesecake. V únoru jste jednoznačně zvolili lásku! Hlasování totiž s převahou ovládla titulní strana z roku 2018, na které se skví roztomilé valentýnské vanilkové cupcaky s máslovým krémem. V březnu se o vaši přízeň budou ucházet svěží jarní recepty se zelenými lístky. Nebo snad zvítězí některý ze dvou sladkých zástupců?

Hlasujte o nejkrásnější březnovou obálku a vyhrajte kuchařku

Zavzpomínejte si s námi a zvolte každý měsíc tu nejkrásnější! Tři z vás každý měsíc za účast hlasování odměníme kuchařkou.

Březnové hlasování bylo ukončeno. Nyní se můžete zapojit do hlasování dubnového.

Všem děkujeme za účast v hlasování. Výherci:

  • Lenka Šilhánková
  • Jitka Bambasová
  • Kateřina Danišová
Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč