Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

13. Apetit piknik: Oslava léta plná skvělého jídla se koná v sobotu 15. června 2024

Apetit piknik 2023
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Přijměte naše srdečné pozvání na 13. Apetit piknik, který proběhne v sobotu 15. června 2024 v pražské Grébovce. Ta se na jeden den z krásného parku promění v dějiště oblíbené gastro akce a naprostý ráj pro všechny fanoušky časopisu Apetit a milovníky dobrého jídla. Nasát atmosféru můžete prostřednictvím galerie z loňského Apetit pikniku. Už se těšíte?

Z celé republiky se za námi sjedou pečlivě vybraní kulináři, výrobci, farmáři a restaurace, aby vám představili to nejlepší, co umí. O pestré chutě tak bude rozhodně postaráno. Kromě skvělého jídla je samozřejmostí také bohatý doprovodný program, díky kterému se budete na pikniku bavit od rána až do pozdních odpoledních hodin. Těšit se můžete na hvězdné hosty, zajímavé workshopy, tombolu plnou lákavých cen, rodinnou stezku i atmosféru hudebního festival uprostřed města. Na své si totiž na pikniku přijde opravdu každý. A vstupné je pochopitelně zdarma pro všechny!

Skryt pre seznam

Zábavné workshopy pro děti i dospělé

Vedle obcházení stánků a ochutnávání všech dobrot se můžete na pikniku dozvědět spoustu zajímavých informací a objevit šikovné triky našich hostů, díky kterým se stanete mistry kulinářského umění. Připravili jsme si pro vás řadu zábavných aktivit zdarma nebo za symbolický příspěvek.

Hvězdní hosté na hlavní stage

Na hlavní stage bude opět zářit oblíbená moderátorka Kristina Kloubková. Apetit má v krvi a po moderování mnoha letních i obou zimních pikniků už je čestnou členkou redakce. Na pódiu jí po celý den bude dělat společnost celá řada hvězdných hostů, které vám budeme postupně představovat. Těšit se můžete na kuchařské show, rozhovory i ochutnávky. A bude se také slavit! Časopis Apetit je tu s námi už 20. let a to si žádá oslavu, chybět samozřejmě nebude ani narozeninový dort pro návštěvníky. Redakce také pokřtí dvě letošní kuchyřky – Slavná vejce a Studené večeře.

Skryt pre seznam

Kuchařky za piknikové ceny a tombola k nakousnutí 

Nezapomeňte navštívit stánek Apetit shopu. Kromě toho, že zde můžete zakoupit kuchařky z edic Apetit a předplatné časopisu za skvělé piknikové ceny (a to včetně letošních novinek a oblíbených bestsellerů), můžete také zkusit své štěstí v tombole plné atraktivních cen. Jeden los vás vyjde na 25 Kč a určitě nezůstaňte u jednoho! Losovat totiž budeme každé dvě hodiny, takže šance na výhru je vysoká.

Piknik pro celou rodinu

Na piknik můžete vyrazit s celou rodinou! Pro nejmenší máme i letos připraven bohatý program v podobě poutavé rodinné stezky plné soutěží, dobrodružných úkolů a dalších zábavných aktivit. Nemusíte se tedy bát, že by se děti začaly na pikniku nudit. Naopak, bavit se budou celý den. A když se jim podaří úlohy splnit, čeká je zasloužená odměna.

Ani čtyřnozí kamarádi nemusejí zůstávat doma. Stačí dát pejskům vodítko, a můžete se s nimi bez omezení procházet po celém areálu, kde budou připravené misky na vodu. A navíc, díky projektu Click and Feed budete mít možnost jedním kliknutím naplnit misku opuštěné kočičce nebo pejskovi v útulku.

Skryt pre seznam
Apetit piknik 2024
ZDROJ: Apetit
Skryt pre seznam

Hudba k poslechu i tanci a osvěžující nápoje

K dobrému jídlu nesmí chybět příjemný hudební doprovod, o který se postarají naši šikovní DJs. Ti promění jednu piknikovou louku v uvolněný hudební festival, kde bude radost si vychutnat letní drink od zkušených baristů. Tančete nebo se uvelebte na trávu, deku či vak a užijte si s přáteli uvolněnou letní atmosféru.

Jak na pikniku platit?

Vstupné na Apetit piknik je zdarma, u jednotlivých prodejců můžete platit jak v hotovosti, tak bezhotovostně. Na většině stánků budou terminály pro platbu kartou, mobilem nebo chytrými hodinkami. 

Užijte si #apetitpiknik naplno

Bavte se, natáčejte, foťte a sdílejte zážitky z pikniku na svém instagramovém nebo facebookovém profilu. Aby nám neutekly žádné příspěvky ani stories, nezapomeňte na nich označit @apetitonline a přidat hashtag #apetitpiknik

13. Apetit piknik

KDE: v Grébovce (Havlíčkových sadech) v Praze
KDY: v sobotu 15. června od 10 do 19 hodin
Vstupné zdarma

Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín

Jaké želírovací prostředky použít na přípravu džemu
  • Tipy a triky

Jaké želírovací prostředky použít na přípravu džemu

Jahodový, višňový, malinový, meruňkový, rybízový nebo třeba švestkový. Příprava domácích džemů je na spadnutí, a tak není divu, že se v obchodech opět poohlížíme po vhodných želírovacích prostředcích. Pokud se zavařováním džemů a marmelád...