Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

4 nej bagety sbalené na cesty

plněná bageta
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:

Chystáte se o víkendu do přírody? Pořádná svačina přijde vhod. Nespoléhejte se na hospody po cestě a připravte si domácí sendviče. Naducané, bohatě obložené, plné chuti a energie.

 • Sendvič s řízkem
  Připravte si tuto chutnou svačinu na výlet nebo v létě na piknik. Nebudete se moci dočkat. Majonézu můžete ochutit křenem nebo oblíbenou hořčicí. Kdo není příznivcem červené řepy, nahradí ji nakládanou okurkou a třeba jarní cibulkou.
 • Sekaná s pikantní salsou
  Vezměte ji s sebou na výlet! Upečenou sekanou podávejte v rozkrojené bagetě nebo mezi dvěma chleby spolu s nakládanými okurkami, cibulkami a pálivou salsou nebo pikantní hořčicí.
 • Bageta s rostbífem
  Využijte zbytky od honosného nedělního oběda stejně jako Britové a naplňte křupavou bagetu plátky šťavnatého rostbífu. Je to jednoduché – bagetu podélně rozřízněte, obě strany potřete máslem, na spodní dejte hrst rukoly, křen s majonézou a na něj pláty měkoučkého rostbífu.
 • Sýrový sendvič
  Více druhů sýra najednou v tomto sendviči násobí chuťový zážitek. Kombinace ementálu, camembertu, čedaru a sušených rajčat nadchne především vegetariány, které na sekanou zrovna neutáhnete.

Náš tip

Plněné pečivo vám přijde vhod také jako oběd od práce. Připravte si večer suroviny a ráno je jen seskládejte dohromady. A pokud to nestihnete nebo jídlo zapomenete doma, vyrazte do některé z prodejen Bageterie Boulevard. Čerstvé bagety zde mají po celý den například v kombinaci s polévkou, salátem či sladkým dezertem. Nám chutnala Dijonská bageta ze zimního chef menu, které pro Bageterie Boulevard sestavil šéfkuchař Roman Dolejš. Moc se nám líbí spojení marinovaného králičího masa a sýru brie s cumberlandskou omáčkou (z brusinek, vína, pomerančů a koření). Jen se po ní zaprášilo. Ochutnat ji můžete i vy v kterékoli z prodejen sítě Bageterie Boulevard. Stojí 129 Kč.

Připravila Jana Kopřivová

Související články

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč