Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

KVÍZ: Uhádnete oblíbená jídla celebrit?

Sophia Loren
ZDROJ: Getty Images
sdílet:

Není tajemstvím, že mezi naše nejpopulárnější články patří ty, které se týkají jídelníčku osobností. Lidé zkrátka hoří touhou přečíst si, co jejich oblíbená celebrita jí (jedla) a inspiraovat se. Zkuste si pro pobavení tipnout chutě vybraných hereček, zpěvaček, zpěváka a modelky. Kvíz najdete pod článkem!

Sophia Loren

Herečka, které se někdy přezdívá italská Marilyn Monroe, rozhodně nezastává nízkosacharidovou nebo keto dietu. Má za to, že sacharidy, v jejím případě hlavně těstoviny, můžete jíst klidně každý den.

  • Stačí si jen hlídat velikost porcí, nepřejídat se a nejíst těstoviny společně s hustými krémovými omáčkami, které jsou plné smetany nebo velkého množství tučných sýrů.
  • Místo hutných doporučuje volit lehké omáčky, například z rajčat nebo těstoviny upravit na způsob aglio e olio.

Sandra Bullock

Její výživová poradkyně Cynthia Pasquella v minulosti prozradila, že je Sandra fanynkou hotových jídel z rozvážkové služby. Svého času také patřila k mnoha celebritám, které držely zónovou dietu.

[[nid:41029]]

Alžběta II.

Oblíbená britská panovnice, královna Alžběta, měla svá oblíbená jídla i zvyklosti. Nenechala si ujít čaj o páté a sendviče s okurkou, milovala čokoládový sušenkový dort.

Julia Roberts

Herečka, která patří mezi hollywoodské hvězdy s nejkrásnějším úsměvem, nemá ráda drastické diety, protože hladovění je podle ní jako trestání sebe sama. Místo toho se snaží jíst nutričně vyvážená jídla s dostatkem bílkovin, čerstvou zeleninu a ovoce, díky čemuž nemá chuť na „nezdravé potraviny“.

Elvis Presley

Elvis prý jedl 10 000 až 12 000 kalorií denně, což je pětkrát víc než průměrný doporučený denní příjem pro dospělého člověka. Extrémní porcí začínal hned ráno.

  • K snídani si dopřával domácí sušenky osmažené na pořádné porci másla, míchaná vajíčka a občas i smaženou slaninu.

Jennifer Lopez

„Kofein jsem neměla roky,“ prozradila v roce 2018 týdeníku US Weekly. Místo toho se J.Lo soustředí na poctivé dodržování pitného režimu a denně vypije minimálně sedm sklenic čisté vody. I po probuzení hned sáhne po vodě s vymačkaným citronem.

Více informací o jídelníčku osobností se dozvíte v našich článcích, kterých máme na webu plno. Teď už hurá na náš kvíz, v němž najdete další chuťe celebrit.

Zdroj: Apetit, BBC, Tasty, Indian Express, Vogue, Marianne

Skryt pre seznam

Související články

Autor: Jarmila Černá

Apetit magazín

Jak na to: porcování kuřete
  • Tipy a triky

Jak na to: porcování kuřete

Kuchař, který umí zužitkovat všechno, si zaslouží úctu. Zrovna kuře se dá využít se vším všudy. Než začnete vařit, musíte ho však správně naporcovat. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč