0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tip na akci: Noční degustace vína v historických sklepích

Tip na akci: Noční degustace vína v historických sklepích
sdílet:
Chcete o víkendu vyrazit na zábavný výlet? Tuto sobotu se ve Velkých Bílovicích koná již desátý ročník degustace toho nejnovějšího z produkce Habánských sklepů. No a kde jinde se bude ochutnávat než ve 400 let starých sklepích.

Již tuto sobotu 28. března se ve Velkých Bílovicích na Moravě koná degustace moravského vína. Akce s názvem Ze sklepa do sklepa svým návštěvníkům představí nové ročníky moravského vína z produkce Habánských sklepů. Jen pro tento den se otevře všech 50 sklepů, ve kterých vás kromě skleniček vína čeká seznámení s historií místa a povídání o výrobě a původu vín.

Víte, že…

Pro mnohé účastníky bude jistě překvapením, že tyto sklepy byly postaveny už před více než 400 lety. Tehdy do Velkých Bílovic přišla křesťanská skupina Habáni a zasadili zde první sazenice vinné révy. 

Jak na lístky

Pokud vás akce zaujala, s nákupem neotálejte a vydejte se na výlet za poznáním. Součástí lístku je volná degustace, šest kuponů na nákup vína v hodnotě 100 Kč, mapa, denní i noční program, degustační sklenička s taškou, katalog vinařů a mezisklepní doprava autubusy. Cena lístku je 1100 Kč a rezervovat si jej můžete na oficiálních stránkách velkobílovských vinařů. Potkáme se na jižní Moravě?

Autor: nikita.rybova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit