Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Sníst 60 portugalských koláčků bylo těžší než erotické scény, říká Emma Stone o natáčení filmu Chudáčci

Emma Stone Chudáčci
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Sympatická Emma Stone patří k nejúspěšnějším herečkám Hollywoodu a v současnosti září především ve filmu Poor Things neboli Chudáčci řeckého režiséra Yorgose Lanthimose, za který sklízí prestižní nominace i ocenění. Proč se jí během natáčení chtělo zvracet? A na jakou svačinu nedá skoro denně dopustit?

Hodně kávy a stejná svačina každý den

Herečka a nově i producentka filmu Chudáčci v podcastu Smartless prozradila, že její nejoblíbenější svačinou pro zahnání hladu mezi hlavními jídly je jablko s arašídovým máslem. „Arašídové máslo vám dodá trochu bílkovin a velkou dávku radosti. Je to vynikající,“ vysvětlila během rozhovoru.

  • Dále odhalila nápoj, bez kterého se rovněž neobjede. „Každý den si dávám kávu ze Starbucks. Nezáleží na tom, kde zrovna jsem, ať už ve Spojených státech, v Evropě nebo kdekoli jinde.“
  • Konkrétně si ve Starbucks pokaždé objednává Caffè Misto ve velikosti Venti (710 ml), což je kombinace čerstvé kávy a napěněného mléka v poměru 1 : 1. Emma však místo klasického volí mléko kokosové.

Kvůli roli Belly Baxter se musela přejíst koláčky

Samozřejmě to není jediná výzva, které musela herečka během natáčení této uhrančivě surrealistické podívané jménem Chudáčci čelit. Coby Američanka musela zdokonalit svůj britský přízvuk, pohybově i jazykově ztvárnit všechna vývojová stádia člověka a natočit neuvěřitelné množství sexuálně explicitních scén.

  • Jak uvádí The Guardian, během panelové diskuze u příležitosti oslavy kandidátů na cenu pro nejlepšího filmového producenta Stone řekla, že právě erotické scény pro ni nebyly tak náročné ve srovnání se specifickou scénou, kvůli které musela prý sníst 60 portugalských koláčků se žloutkovo-smetanovým krémem, známých jako pastéis de nata, což okomentovala slovy „První sousto je výborné, ale ke konci se vám chce opravdu zvracet.“
  • Abyste si to dokázali představit, The Guardian dále píše, že jeden koláček pastel de nata ukrývá 157 kilo kalorií. Herečka s největší pravděpodobností pro každou scénu koláčky jen nakousala, i tak je to ale úctyhodný výkon.

Jídelníček někdy upravuje podle role

Emma Stone je od přírody velmi štíhlá, ale když se připravovala na roli Mii v muzikálu La La Land, za kterou nakonec získala Oscara, na radu trenéra Jasona Walshe omezila sacharidy a cukr na minimum, aby docílila ještě útlejší postavy. Naopak kvůli filmu Souboj pohlaví, ve kterém ztvárnila americkou tenistku Billie Jean King, nabrala téměř 7 kg svalové hmoty.

  • Její trenér Walsh v rozhovoru pro Elle prozradil, že vedle cvičení toho dosáhla zvýšením denního příjmu na 2500 až 3000 kalorií, denně vypila dva vysoce kalorické proteinové shaky a jedla tolik jídla, kolik chtěla – nicméně šlo o výhradně zdravou stravu, žádné prázdné kalorie.

Fast food si občas dopřeje a zcela bez výčitek

V ikonickém rozhovoru 73 Questions od Vogue usměvavá držitelka Oscara řekla, že mezi její nejoblíbenější jídla patří růžičková kapusta a hranolky, ale ne nutně najednou. A kromě již zmíněné obliby kávy dále odtajnila, že naopak nemusí řepu a cokoliv s majonézou.

  • Web Slurrp uvedl, jak vypadá její typická objednávka u McDonalds – prý obsahuje dva cheeseburgery, ale bez sýra a jakékoliv omáčky, hranolky, limonádu Dr Pepper nebo CocaColu a zmrzlinu McFlurry.
  • Podle Slurrp Stone sice nepočítá kalorie, občas si dopřeje sladkosti i rychlé občerstvení a netrápí se tím, že nejí stoprocentně zdravě, přesto však po většinu času dbá na to, aby její každodenní jídelníček obsahoval převážně ovoce, zeleninu, celozrnné výrobky, libové maso a bílkoviny s nízkým obsahem tuku.
Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč