Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Uživatelský
recept

Tiramisu

Popis receptu: 
Chcete něčím peřkvapit? Jednoduchým, ale tak chutným, že se nemůžete dočkat, až to bude hotové? Jednoduchý a velmi chutný recept na domácí tiramisu je ten pravý pro Vás!
Autor: Miroslava Poláková
Hodnocení:
Zatím nehodnoceno
Počet porcí: 10
Doba přípravy: Do hodiny

Ingredience

    2 šlehačky ke šlehání 2 čistá pomazánková másla bez příchutě (1ks 200g) 200g cukr moučka kakao na posypání 2 balení dětských piškotů rozpustnou kávu vodu

Příprava jídla

1. Vezměte si dortovou formu, nejlépe s odklápěcími okraji, vyložte ji folií, aby přesahovala přes okraje a tiramisu se potom dala přikrýt. 2. Ve větší misce uavřte silnou kávu (silnou), dávám okolo 0,5l vody a 15lžic rozpustné kávy. 3. Do mísy vyklopte pomazánková másla, prosyjte moučkový cukr a nalijte šlehčky. 4. Vše dohromady prošlehejte. 5. Do kávy namáčejte piškoty a jeden vedle druhého je klaďte na dno formy. (Pozor, piškoty se nesmí příliš nacucat). 6. Danou směs z cukru, pomazánkového másla a šlehačky naneste na první vrstvu piškotů (ne příliš asi 0,5cm směsy). 7. Postup opakujte a poslední vrstvu směsy posypte prosetým kakaem. 8. Hotovou tiramisu dejte na 4 hodiny ztuhnout do ledničky.

Přidat komentář