Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Seznamte se s hvězdami, které míří na Apetit piknik: Chili Ta Thuy & Pavel Berky

Pavel Berky & Chili Ta Thuy
ZDROJ: Se svolením Pavla Berkyho a Chili Ta Thuy
sdílet:

Dalšími dvěma hvězdnými hosty, kteří vám na hlavní stage Apetit pikniku předvedou kuchařskou show, jsou Chili Ta Thuy a Pavel Berky. Oba multitalentované tvůrce spojuje nejen láska k jídlu a vaření, ale také pořad MasterChef, ve kterém se utkali v roce 2020. Oba si získali sympatie řady fanoušků a jejich osobnost ve světě médií rozhodně nezapadla. V sobotu 15. června se na pódiu po boku Kristiny Kloubkové objeví po obědě.

Chili Ta Thuy

Energická Chili není k zastavení! Srší humorem, skvěle vaří, zpívá, tančí, hraje americký fotbal. Také vám přijde, že její den má snad 48 hodin? Šíře jejích talentů nás nepřestává bavit.

Influencerka s vietnamskými kořeny se do širšího povědomí dostala v roce 2020 díky účinkování v reality show MasterChef Česko. Vypadla poměrně záhy, ale o několik dílů později dostala druhou šanci a do klání se vrátila a nakonec se probojovala až do finálové šestky.

Od té doby jste ji mohli na televizních obrazovkách zahlédnout ještě několikrát. V roce 2021 účinkovala v SuperStar, v roce 2022 si střihla Survivora a nyní se již chystá ovládnout parket v pořadu Stardance.

  • Narodila se v Praze.
  • Závodně hraje americký fotbal.
  • Na sociálních sítích pravidelně sdílí vtipná videa, která dělí společnost na dva tábory. Jedni její humor zbožňují, druhým přijde často za hranou. Pravdou ovšem zůstává, že nezřídka nastavuje zrcadlo společenským předsudkům.

Na pikniku na hlavní stage předvede za značku Coca-Cola kuchařskou show, kterou s humorem sobě vlastním označuje za pokus o vietnamský street food.

Skryt pre seznam

Pavel Berky

Pavla Berkyho znáte nejen z televizní obrazovky, ale také ze stránek časopisu Apetit, našeho webu i sociálních sítí. S úspěšným blogerem spolupracujeme už více než rok a považujeme ho za čestného člena redakce.

Než se Pavel Berky stal úspěšným influencerem, byl (a stále je) uznávaným módním návrhářem. Poslední čtyři roky se však jeho kariéra točí hlavně kolem vaření. Vše odstartovalo v roce 2020 soutěžním pořadem MasterChef Česko.

  • Pavel se narodil a vyrůstal na Slovensku.
  • Vystudoval Střední uměleckou školu v Trenčíně, z pražské UMPRUM během studií odešel.
  • Stal se vyhlášeným módním návrhářem, získal ocenění Top style designer 2012, prezentoval svoji tvorbu na přehlídkách v Česku i zahraničí, např. v rámci newyorského fashion weeku představil modely inspirované slovenským folklórem.
  • Navrhuje šaty pro naši první dámu, paní Evu Pavlovou.

V roce 2020 se zúčastnil reality show MasterChef Česko. Nakonec skončil třetí. Soutěž však nastartovala jeho kuchařskou kariéru. V roce 2021 svůj úspěch ztvrdil vydáním kuchařky Pavel Berky – Recepty, která byla oceněna jako jedna z nejkrásnějších českých knih roku.

Se svým partnerem, zpěvákem Matějem Pardusem, který je zároveň jeho manažerem, tvoří sehraný tým. Společně točí receptová videa, která slaví na sociálních sítích velký úspěch. Každý měsíc si vybere i jeden recept z aktuálního čísla Apetitu, který pro vás natočí. Vy tak získáte recept s videonávodem a dalšími tipy od semifinalisty soutěže MasterChef.

I Pavel si pro vás připravil kuchařskou show. V sobotu 15. června mu tak v Grébovce můžete nahlédnout přímo pod ruce!

Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín

Jaké želírovací prostředky použít na přípravu džemu
  • Tipy a triky

Jaké želírovací prostředky použít na přípravu džemu

Jahodový, višňový, malinový, meruňkový, rybízový nebo třeba švestkový. Příprava domácích džemů je na spadnutí, a tak není divu, že se v obchodech opět poohlížíme po vhodných želírovacích prostředcích. Pokud se zavařováním džemů a marmelád...