0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

24. úkol: Aromatický

24. úkol: Aromatický
sdílet:
Pro někoho voňavý, pro někoho právě naopak. Takový je úkol s číslem 24.

Víte, kdo se potkal u Kolína? Znáte večerníček Pojďte pane, budeme si hrát? Vybavíte si jeho nejzvláštnější díl nazvaný K princeznám se nečuchá, ve kterém jeden medvěd přesvědčí druhého, že chycená ryba je ve skutečnosti zakletá princezna?

Na paměť nebohé ryby, která nemohla být zakletá, když byla pečená, splňte dnešní úkol: Snězte něco výrazně aromatického. Něco, k čemu se moc nečuchá, protože trochu stačí.

Prostě si dnes užijte silné vůně v kuchyni i na talíři. Co jako první spoustu lidí napadne jsou zcela jistě zrající sýry, ale ani rybí omáčka nebo lanýžový olej vám neudělají při plnění dnešní výzvy ostudu!

Inspirujte se:

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit