0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Celebrity, které našly lásku skrz jídlo a kulinářské umění

Láska k vaření
ZDROJ: Jimmy Dean/Unsplash
sdílet:

Láska zkrátka prochází žaludkem, není proto divu, že se i herečky zamilovávají do kuchařů, herci do kuchařek, nebo že přeskočí jiskra přímo v kuchyni. Když se vaří s láskou, je to vždycky poznat. Vařit pro druhé, je takovým malým láskyplným vyznáním. Které známé osobnosti podlehly kulinářskému umění své drahé polovičky?

Eva Burešová a Přemek Forejt

Herečka a zpěvačka Eva Burešová, kterou si zamilovali diváci seriálu Slunečná, a Přemek Forejt, šéfkuchař luxusní restaurace Entrée, svou lásku neskrývají. Často se ukazují veřejně a sdílí společné momentky na sociálních sítích. Snad i díky svému excentrickému stylu patří k nejčastěji skloňovaným párům českého showbyznysu.

  • Pokud byste si mysleli, že Přemek si Evu předchází jídlem, mýlili byste se. V jednom z rozhovorů prozradili, že společně vaří výjimečně. Čas ve dvou si užívají jinak a mnohdy skončí u chipsů nebo objednaného jídla. Možná i proto Eva Burešová víc vyzdvihuje zpěv svého partnera než jeho kuchařské umění.

Matěj Pardus a Pavel Berky

Zato u tohoto československého páru láska prochází žaludkem. Matěj Pardus a Pavel Berky dokonce v poslední době čelí nevybíravým urážkám, že by měli zhubnout, ale zdá se, že si z toho nic nedělají. I po devíti letech společného vztahu jsou stále zamilovaní. Nedávno se zasnoubili a plánují svatbu.

  • Pavel Berky se proslavil jako módní návrhář, pak si odskočil do reality show MasterChef a u jídla už zůstal. Jeho partner Matěj Pardus je zpěvák a tanečník, do povědomí veřejnosti se dostal v roce 2011 díky soutěži Česko Slovenská Superstar. Pavlovi pomáhá s natáčením a propagací jeho receptů.

Chris Fischer a Amy Schumer

Americká stand-up komička Amy Schumer a šéfkuchař Chris Fischer se tajně vzali v Malibu v únoru 2018 tři měsíce poté, co zveřejnili svůj vztah a poprvé se společně objevili na premiéře filmu Jsem božská s Amy v hlavní roli. Brzy poté herečka oznámila první těhotenství, syn Gene David se narodil o necelý rok později.

  • Chris Fischer je nejen ostřílený kuchař, ale také oceňovaný autor kuchařek. Dříve také působil na rodinné farmě Beetlebung.

Anthony Bourdain a Asia Argento

Fenomenální šéfkuchař Anthony Bourdain a italská herečka a režisérka Asia Argento spolu randili před šéfkuchařovou smrtí v roce 2018. Bourdain zemřel náhle během natáčení své proslulé show Neznámé končiny. V ní sjezdil svět křížem krážem a dokumentoval neobvyklá místa a jejich gastronomii.

Camila Alves a Matthew McConaughey

Americký herec popisuje seznámení se svou manželkou jako lásku na první pohled. A prý od prvního rande už nikdy nechtěl randit s nikým jiným. Camila Alves původně působila jako modelka a designérka. Spoluvlastní společnost s bio jídlem Yummy Spoonfulls (Lahodné lžičky). Moderovala soutěž pro děti Kids BBQ Championship.

  • Camila Alves spustila v roce 2020 show Camila's Code, ve které se zaměřila na vaření rychlých jídel a tvoření s dětmi.

Chrissy Teigen a John Legend

Modelka a zpěvák se seznámili během natáčení Legendova hudebního klipu, jejich láska ale rozkvetla v kuchyni. Chrissy Teigen zásobuje delikatesami nejen svého manžela, ale také své fanoušky na sociálních sítích. Opakovaně září ve vlastních cooking show a působila také jako porotkyně kuchařské soutěži Snack Off.

Související články

Autor: Jana Kopřivová

Apetit magazín

Kombucha: Připravte si nápoj dlouhověkosti
  • Zajímavosti

Kombucha: Připravte si nápoj dlouhověkosti

Pozitivní účinky kombuchy na lidský organismus jsou známy již tisíce let. Jedná se o fermentovaný nápoj, který je díky živým kulturám bohatý na probiotika, antioxidanty a mnoho dalších prospěšných látek. Jak si kombuchu připravit doma? ...
AD
Stop plýtvání jídlem aneb Nekrmte koš!
  • Nakupujeme

Stop plýtvání jídlem aneb Nekrmte koš!

Věděli jste, že domácnosti jsou odpovědné až za 53 % potravinového odpadu? Tento alarmující údaj, zveřejněný organizací Zachraň jídlo, nám může posloužit jako odrazový můstek ke změně. Naučíme-li se lépe hospodařit, bude to mít pozitivní...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč